Українські бренди керамічних виробів

Поділитися

Українські бренди керамічних виробів

Українські бренди керамічних виробів Фото: Unsplash

Керамічне мистецтво – частина давньої української культури, що донині залишається вельми популярним. Керамічні вироби можуть бути особливим елементом дизайну у твоєму просторі, а можуть виконувати певні функції – якщо це, скажімо, посуд.

Наш сьогоднішній матеріал – добірка українських керамічних брендів, в які дуже легко закохатись.

GUNIA

Де знайти? TWLV, Aromateque, Good Wine, ЦУМ, FLWR, а також власний магазин за адресою: вул. Антоновича, 4/6

Фото: інстаграм gunia_project

Український бренд, який у своїх роботах поєднує українську та світову культуру. В речах GUNIA можна помітити елементи народної творчості та побуту, переосмислення фольклору, а також вироби за мотивами Київської Русі. Звичайно, тут є писана кераміка ручної роботи: тарілки, чашки, глечики, вази та багато чого іншого.

LoraShen Studio

Де знайти? Просп. В. Лобановського, 119/2; вулиця Болсуновського, 13-15; вулиця Алли Тарасової, 5

Фото: lorashen.ua

У студії LorasShen Studio дуже люблять квіти та все, що з ними пов'язано. Тож ти можеш тут замовити послугу озеленення, колекції квітів, знайти різноманітні предмети дизайну для рослинних композицій. Наприклад, керамічні вироби, а саме вази, кашпо, горщики та статуетки та інше.

Kerra home

Де знайти? Вул. Червоноткацька, 61

Фото: kerra.shop

Київська керамічна майстерня, що створює унікальні та особливі речі з екоматеріалів та високоякісної німецької глазурі. В каталозі Kerra home – посуд для чайної церемонії, чашки, вази, скульптури, попільнички, а також можливість зробити індивідуальне замовлення.

Tati Soltes

Де знайти? Інстаграм

Фото: інстаграм tati_soltes.shop

Кераміка власного виробництва, що виготовляється невеличкими партіями. Власниця бренду Тетяна переїхала з Києва на Західну Україну опановувати ремесло, а пізніше разом із чоловіком створила свій бренд керамічних виробів. Тут можна знайти чашки, тарілки, маслянки та різні елементи декору.

Тиха форма

Де знайти? Інстаграм 

Фото: інстаграм quiet_form

Студія лімітованих колекцій посуду та декору ручної роботи. Це проєкт подружжя – Тетяни та Олексія. Вони виробляють власні серії посуду, а також працюють над індивідуальними проєктами. Здебільшого колекції бренду наповнені різними видами посуду.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації