Боремося зі стресом: 5 релакс-локацій у Києві

Поділитися

Боремося зі стресом: 5 релакс-локацій у Києві

Боремося зі стресом: 5 релакс-локацій у Києві Фото: Unsplash

Всі ми зараз відчуваємо емоційний стрес, втому та виснаження. І це нормальна реакція організму на потенційну загрозу. Але задля того, щоб уберегти себе від подальших проблем зі здоров'ям, викликаних хронічним стресом, потрібно дотримуватися деяких правил.

Здорове харчування, правильний режим сну, фізична активність, а також діяльність, що допомагає вивільняти емоції та заспокоюватись. Саме про такі заняття – наш сьогоднішній матеріал.

 

Контактний зоопарк "Лемур"

Безумовно, спілкування з тваринами заспокоює, дарує позитивні емоції. Існує навіть термін "зоотерапія", який описує спілкування з тваринами як вид лікувальної терапії.

В зоопарку "Лемур" ти зможеш погратися з лемурами, єнотами, сурикатами, мавпочками та іншими тваринками.

Фото: Unsplash

 

 "Шандарашка" й антистресове биття посуду

Це зручний спосіб позбутися нав'язливих думок, вивільнити емоції та знищити стрес… Буквально. Тут ти можеш кричати, лупцювати, розносити вщент посуд. Можеш навіть підписувати посуд, який бажаєш розбити, вказуючи негативні емоції.

Фото: інстаграм shandarashka_kyiv

Майстер-клас з живопису в Isaeva gallery

Студія інтуїтивної творчості Isaeva Gallery – куточок справжньої арттерапії. За допомогою творчості ти можеш вивчати свій внутрішній стан, спрямовувати власні емоції, переживання чи бажання на листок за допомогою пензлика. Такий вид відпочинку заспокоює та дає змогу віднайти різні інсайти.

Фото: інстаграм isaeva.gallery

Фільм в "Антикіно"

"Антикіно" – це перший автокінотеатр в Україні. Тут є різні зали, які підходять одній персоні, парі чи невеликій компанії. Ти можеш обрати фільм, який тобі до вподоби, чи останню серію улюбленого серіалу та відчути себе в кінотеатрі, що працює тільки для тебе.

Фото: інстаграм antykino_kyiv

Флоатинг в "Cloudnine"

Флоатинг – це процедура, що базується на ефекті сенсорної депривації. Під час неї ти занурюєшся в спеціальну капсулу, наповнену водою з високою концентрацією солі, в повній тиші й темряві. Деякі люди описують свій стан під час цієї процедури як відчуття невагомості.

Фото: інстаграм float_cloud_nine

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації