Займатися спортом удома: добірка українських ютуб-каналів

Поділитися

Займатися спортом удома: добірка українських ютуб-каналів

Займатися спортом удома: добірка українських ютуб-каналів Фото: Unsplash

Усі ми з дитинства знаємо, що навіть 5 хвилин ранкової зарядки допомагає прожити день набагато продуктивніше. Фізична активність поліпшує настрій, тримає тіло в тонусі, а також попереджає багато хвороб.

Часто ми забуваємо про це чи не знаходимо часу. Утім, підтримувати фізичну форму, знімати стрес за допомогою фізичної активності можна й удома, хоча б 15-20 хвилин на день. У цьому допоможуть спортивні ютуб-канали, кращі з яких ми зібрали в нашому матеріалі.

Танцювальне тренування від TGYM

Бракує сил на повноцінне тренування в залі, але завжди є трохи енергії потанцювати під драйвову музику? Тоді це відео для тебе!

Півгодинне тренування разом із тренеркою Тетяною під українські пісні надасть твоєму дню запального ритму.

Йога з Оксаною Таран

Оксана займається йогою вже понад 15 років, а викладає понад 8. Тренерка навіть проходила навчання в Інституті Аштанга-йоги в Індії. На каналі є відео для початківців, окремо для жінок, дихальні практики, медитації українською та багато іншого.

Ідеальний варіант для тих, кому не підходить агресивний спорт, але є бажання підтримувати тіло й розум у тонусі.

 

Тренування від Fresh Motion

Цей канал створили для своїх учнів два вчителі фізичної культури, коли почалося дистанційне навчання. Згодом проєкт здобув підтримку вчителів, батьків і багатьох підписників.

Відео на каналі короткі, більшість тривалістю до 10 хвилин – ідеально для зарядки або для того, щоб зробити активну перерву від сидячої роботи або навчання.

Тренування з Оленою Мандзюк

Це вже більш класичні тренування, як для всього тіла, так і на певні групи м'язів. Для зручності відео на каналі розподілені за рівнем складності й тривалістю. Також на кожному відео зазначено, скільки калорій ви спалите протягом такого тренування.

 

Тренування з Анітою Луценко

Аніта – відома українська спортсменка, блогерка, була тренеркою у проєкті "Зважені та щасливі", а ще брала участь у проєкті "Танці з зірками". На своєму каналі Аніта пропонує цілу низку тренувань для людей з різною фізичною підготовкою та формою.

 

Фітнес по-українськи

Це молодий канал тренера Максима Бойка, де ти можеш знайти класичні тренування, стретчинг або ж тренування формату табата.

У середньому тренування тривають 30 хв., тож це хороша альтернатива спортивному залу.

 

Зростаючи сильними

Ще один молодий спортивний канал від сім'ї Хомицьких. Тренером є батько – Андрій.

Основна спеціалізація каналу – спортивне виховання дітей. Тож тут ти можеш знайти цікаві підходи для тренування дітей, поради, як привчити дитину до спорту, а також заохочувальні челенджі.

 

Тренування Lagаrtixa

Тренування проводить тренерка Катя, вони орієнтовані переважно на жінок. Тут є програми для відновлення після пологів, для схуднення, для новачків тощо. Є і відео складніших тренувань – для серйозної підготовки.

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації