Домашня б'юті-рутина: 6 гаджетів для краси та здоров'я шкіри обличчя

Домашня б'юті-рутина: 6 гаджетів для краси та здоров'я шкіри обличчя Фото: Instagram.com/foreo_france

Електрощітки для вмивання, апарати для ліфтингу й інші ефективні б'юті-пристрої розробили для того, щоб вдома ми могли доглядати за шкірою, наче в салоні. Які ж обрати? 

Електрощітки для вмивання 

Зробити домашню б'юті-рутину більш професійною допоможуть електричні щітки для вмивання. Такі пристрої мають щетину з м'яким силіконовим ворсом, яка, залежно від моделі пристрою, може вібрувати або обертатися. Використання такої щітки у поєднанні з улюбленим засобом для вмивання якісно та глибоко очистить шкіру, позбавить чорних цяток, дбайливо відлущить відмерлі клітини епідермісу та вирівняє тон. Крім того, механічна дія щетинок схожа на масаж, що позитивно впливає на тонус і пружність шкіри, а сліди втоми як рукою знімає — вона набуває свіжого та здорового кольору. 

Фото: Instagram.com/foreo_france

Ультразвукові скрабери

Ще один популярний б'юті-гаджет для домашнього використання — це ультразвуковий скрабер. Він глибоко очищує шкіру за допомогою високочастотних ультразвукових хвиль. Проникаючи вглиб дерми до 3 мм, ультразвук здійснює вібраційний масаж тканин і утворює особливу акустичну хвилю, яка й витягує із пор частинки пилу, бруду, шкірного сала та залишки декоративної косметики. Ультразвуковий пілінг у домашніх умовах знімає відмерлий шар шкіри, ефективно чистить і звужує пори, вирівнює рельєф обличчя та попереджає акне. Перевагою такої процедури є те, що, на відміну від інших видів пілінгів, ультразвук не травмує шкіру, тому робити макіяж та йти у справах ти зможеш вже за 20 хвилин.

Фото: Instagram.com/prokrasa_nails_shop

Який би масажер ти не вибрала, зважай на перше й найголовніше — він має бути комфортним за всіма параметрами. Ергономічність, легкість, безпека та простота у використанні — це найважливіші опції, на які слід звернути увагу при виборі гаджета.

Електромасажери  

Електричні масажери, на відміну від механічних, на кшталт скребка гуаша чи ролера, потребують мінімуму зусиль для виконання якісного масажу. Процедури, які можна виконувати за допомогою цього типу б'юті-гаджетів, рівнем не поступаються салонним, а видимий результат з'являється за короткі терміни. Вони активно стимулюють вироблення колагену й еластину — чинять потужну омолоджувальну дію. Вже після перших застосувань помітно покращується якість і колір шкіри, підвищується її тонус і пружність, зморшки й нерівності розгладжуються, а контур обличчя стає чіткішим. 

Фото: www.lifting-lab.com 

Найпопулярнішими електромасажерами є:

  • мікрострумовий — допомагає зняти набряклість, підвищити тонус шкіри, покращити колір обличчя, звузити пори та вирівняти рельєф;
  • SMAS або ультразвуковий — забезпечує ліфтинг-ефект, підтягує овал обличчя, прибирає друге підборіддя та мімічні, навіть глибокі, зморшки;
  • інфрачервоний — бореться з акне, а також постакне, допомагає позбутися темних кіл під очима, покращити колір обличчя та стан шкіри.

Апарати для RF-ліфтингу 

Одні з найдієвіших сучасних гаджетів для якісного антивікового догляду в домашніх умовах — це апарати для RF-ліфтингу. Такий пристрій працює в глибоких шарах шкіри за допомогою радіочастотних хвиль: вони покращують кровообіг, запускають природні процеси відновлення клітин, зменшують жировий прошарок, стимулюють вироблення колагену й еластину. Апарати для RF-ліфтингу сприяють формуванню чіткого контуру обличчя, розгладжують зморшки, повертають еластичність і гладкість та допомагають за мінімальний час побачити помітний ліфтинг-ефект без хірургічного втручання, ризиків для здоров'я, неприємних відчуттів та реабілітації. Крім того, такі девайси можна застосовувати як для обличчя, так і для тіла. Процедура успішно бореться з в'ялістю, ефектом "апельсинової шкірки" й розтяжками. 

Фото: www. lifting-lab.com

LED-маски 

А це — улюблена домашня процедура багатьох голлівудських дів: від Джесіки Альби та Кім Кардаш'ян до Дженніфер Лопес і Вікторії Бекхем. Виробники стверджують, що такі маски можуть поліпшити стан шкіри при акне, зняти запалення, знизити чутливість, зробити зморшки менш помітними, збільшити вироблення шкірою колагену і навіть зволожити обличчя. Маска працює за допомогою світлодіодів, які розташовані в її конструкції. Вони впливають на шкіру світлом. Усього існує 7 кольорів випромінювання, кожен з яких має свою глибину проникнення та ступінь дії. Наприклад, для дівчат, які страждають від акне, рекомендують використовувати мікс із червоних та синіх променів. Таке комбо допоможе зменшити запальні процеси без зайвих лущень. Але проблеми із запаленнями необхідно вирішувати з лікарем-дерматологом, а такі девайси будуть лише допоміжним елементом, а не основою лікування.

Фото: Instagram.com/foreo_france

Масажери для шкіри навколо очей

Сучасні масажери для зони навколо очей поєднують у собі багато ефективних anti-age технологій. При цьому вони компактні та універсальні. Регулярний масаж такими пристроями допоможе позбавити очі напруги, а шкіру навколо очей — зморшок, синців та набряклості.  Ось їх різновиди:

  • вібромасажер — впливає на поверхню шкіри за допомогою вібраційних імпульсів і, як результат, покращує кровообіг, відтік лімфи, усуває набряки та темні кола під очима; 
  • ультразвуковий — покращує проникність клітинних мембран та сприяє імпорту поживних речовин у клітини шкіри. Ультразвукові хвилі стимулюють вироблення еластину та колагену, а також ефективно усувають набряки та знімають напругу з очей;
  • термо — ґрунтується на глибокому прогріванні клітин шкіри до 38-42 градусів Цельсія. Термотерапія впливає на внутрішні шари шкіри, покращує кровообіг і знімає набряки. Тепловий компрес покращує колір та структуру шкіри, скорочує мімічні зморшки, а також розслаблює м'язи очей. Крім того, термомасаж налагоджує режим сну, тож краще його робити на ніч;
  • мікрострумовий — під впливом інтенсивних електричних імпульсів м'язи навколо очей починають активно скорочуватися, що надає їм тонусу, покращує еластичність, сприяє проведенню косметичних засобів у глибокі шари шкіри.
Фото: www.allo.ua

Читай також:  Весняний догляд: 6 процедур, які варто зробити у косметолога

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації