Київ студентський: вигідні пропозиції та знижки, які дозволяють зекономити

Київ студентський: вигідні пропозиції та знижки, які дозволяють зекономити Колаж: ТиКиїв

Сьогодні, 17 листопада, відзначають Міжнародний день студента. Студентський квиток пропонує низку переваг і знижок для його власників: дисконт у кіно, пільговий проїзд у комунальному транспорті,  спеціальну ціну на YouTube Music чи Spotify. "ТиКиїв" відшукав знижки та спеціальні пропозиції для студентів столичних вишів. 

Укрзалізниця

Укрзалізниця має спеціальну програму лояльності для студентів. За умови наявності студентського, ти можеш придбати квиток на залізничний транспорт у загальних і плацкартних вагонах, вагонах другого і третього класу міжміського сполучення, а також у всіх вагонах регіональних поїздів та в поїздах приміського сполучення за півціни. Важливо враховувати, що при проїзді у вагонах вищої категорії — СВ, купе, перший клас — знижка не діє.

Громадський транспорт

Також усі студенти мають право на пільговий проїзд у комунальному громадському транспорті Києва. Через профком у твоєму університеті можна оформити студентський проїзний на метро, автобус, трамвай і тролейбус, який буде коштувати дешевше на 50%.

Кіно

Більшість кінотеатрів пропонують знижки для студентів денної форми навчання. Найчастіше вони надаються на денні сеанси з понеділка по четвер або п'ятницю до 18:00. При цьому знижка не діє на прем'єрні фільми, технології показу 4DX та VIP-зали.

  • Multiplex — 10 грн знижки на місця сектору GOOD; 
  • Cinema City — 10% знижки із понеділка по п'ятницю; 
  • Planeta Kino — 25% знижки після 14:00 у будні.

Музеї та театри

Національна опера України збільшить кількість вистав у жовтні
Фото: Національна опера України

Протягом тижня зі студентським можна відвідати музеї за мінімальну ціну. А в деякі дні — навіть безплатно. Наприклад, у Київській картинній галереї студенти можуть скористатися знижкою у розмірі 50%, тоді як Національний музей народної архітектури та побуту продає студентські квитки вартістю 70 гривень замість 100. Національна опера України пропонує безплатне відвідування своїх вистав для студентів за умови наявності вільних місць.

Розваги

У ТРЦ DREAM для студентів діє знижка на ковзанку 20% від стандартного тарифу. Тобі просто потрібно показати свій студентський. Тоді як у ТРЦ COSMO MULTIMALL діє спецпропозиція на гру в боулінг — 330 грн за доріжку з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 17:00. А от Київський планетарій на всі сеанси пропонує знижку 10%.

Знижка на послуги зв'язку

У мобільного оператора lifecell є спеціальна програма лояльності для студентів під назвою Campus lifecell. Йдеться про 50% знижки на тариф, що розрахований на 180 днів. Акція діє до 31.05.2024 включно. 

Спорт

Спортивний клуб Sport Life дарує знижку 25% на річний абонемент "Молодіжний". Поспішай, пропозиція діє до 30.11.2023.

Пільгові передплати на сервіси

Популярні стримінгові та онлайн-сервіси також мать спеціальні пропозиції передплат для студентів акредитованих закладів вищої освіти. Спершу вони всі надають безплатний місяць Premium-підписки. Потім діють особливі підписки, які значно дешевші за стандартні.

  • YouTube Premium та YouTube Music — Студентська передплата на YouTube Premium коштує 59 грн, а на YouTube Music всього 39 грн на місяць. Це дешевше, ніж персональні тарифи: 99 грн і 79 грн відповідно.
  • Spotify — Студентська передплата вартує всього $2.49 дол. (90 грн) замість $5 доларів (180 грн).
  • Apple Music — Студентська передплата коштує 220 грн на місяць замість 400 грн Персональної. Така підписка на Apple Music на певний час надає доступ і до Apple TV+. Далі варто поновити свою студентську передплату аналогічно до реєстрації в Apple Music.
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації