Вступна кампанія на бакалаврат 2024: важливі дати

Вступна кампанія на бакалаврат 2024: важливі дати Фото: Freepik

1 липня 2024 року розпочинається вступна кампанія на бакалаврат. З цього дня відкривається реєстрація електронних кабінетів вступників, куди треба буде завантажити документи. Зберігай інші важливі дати, які допоможуть не проґавити вступ!

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році, заяви й документи вступників ВНЗ починають реєструвати 19 липня. Завершується цей процес 31 липня о 18:00.

Варто врахувати, що медогляди та інші доконкурсні процедури, передбачені окремими конкурсними пропозиціями вишів, проводяться до дня, що передує дню завершення прийому заяв. Для вступу до закладу вищої освіти абітурієнтам може знадобитися довідка № 086/о. Її видає сімейний лікар або терапевт.

Для тих, хто вступає на основі співбесіди або творчих конкурсів, дати реєстрації такі:

  • для претендентів на бюджет — з 3 липня до 18:00 10 липня;
  • на контракт — з 3 липня до 18:00 25 липня.

Творчі конкурси і для бюджетників, і для контрактників проводяться з 8 по 19 липня включно. Для тих, кого цікавлять лише контрактні місця, співбесіди та творчі конкурси проводяться до 31 липня. У творчих конкурсах можуть брати участь ті, що здобули повну загальну середню освіту або завершують її цьогоріч. Такий статус має підтвердити документ або довідка від закладу освіти.

Строки прийому заяв та документів для участі у творчому конкурсі вишу визначають самі університети. Вони ж складають і вимоги до мотиваційних листів, які мали затвердити до 1 червня 2024 року. Уся інформація повинна бути в доступі на їхніх офіційних сайтах. 

Фото: Freepik

Рейтингові списки вступників із рекомендаціями до зарахування на бюджет мають бути оприлюднені не пізніше за 5 серпня. Абітурієнти, яким пощастило навчатися безоплатно, мають подати оригінали документів до 18:00 8 серпня. Зарахування вступників на навчання за бюджетні кошти проводитимуть не пізніше за 10 серпня. А ось контрактників можуть зарахувати не пізніше ніж 30 серпня 2024 року. 

Шанс навчатися безплатно мають і ті, кого зарахували на контракт, якщо у виші з'являться вакантні бюджетні місця. У такому разі переведення має відбутися не пізніше за 17 серпня.

Список рекомендованих абітурієнтів, які вступають на контракт через відкриті й фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, оприлюднять не раніше як 9 серпня.

Якщо вступник націлений на інші форми навчання, крім денної, строки прийому заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на бюджетне навчання не відрізняються від строків прийому документів на денну форму навчання. Натомість дати для майбутніх контрактників визначають самі виші.

У правилах прийому заклади освіти можуть передбачити одну або декілька чергових сесій реєстрації заяв вступників. При цьому перша з них починається не раніше за 1 вересня. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення чергової сесії прийому заяв і документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір, але не пізніше ніж 31 жовтня 2024 року.

Робота електронних кабінетів вступників закінчується 31 жовтня 2024 року.

Читай також: Аспірантура 2024: останній шанс зареєструватися на ЄВІ та вступити  

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Експертиза остаточно встановила, що призвело до аварії у метро між "Деміївською" та "Либідською" - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

Експертиза остаточно встановила, що призвело до аварії у метро між "Деміївською" та "Либідською"

Як поводитися з людиною, яка перенесла інсульт: пояснює неврологиня - 412x412
Здоров'я

Артем Прокопенко

Як поводитися з людиною, яка перенесла інсульт: пояснює неврологиня

Аварія між "Деміївською" та "Либідською": поліція вручила підозри — в метрополітені відреагували - 412x412
Новини

Тетяна Трифонова

Аварія між "Деміївською" та "Либідською": поліція вручила підозри — в метрополітені відреагували

У КМДА заявили, що змусили забудовника погодитись відновити садибу Зеленських - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

У КМДА заявили, що змусили забудовника погодитись відновити садибу Зеленських

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації