Київські кав'ярні на колесах: ​Lenny Bus, BUS CAFE та київський трамвайчик

Київські кав'ярні на колесах: ​Lenny Bus, BUS CAFE та київський трамвайчик Фото: BUS CAFE

Каву у Києві можна придбати мало не на кожному кроці. Якщо тебе вже не надихають пересічні кав'ярні третьої хвилі, рекомендуємо прогулятись по олдскульним кавобасам на колесах. За кожним із них - своя історія, іноді - навіть міжнародна. Розповідаємо.

Lenny Bus

Фото із соцмереж автобуса LennyBus 

Автобус Double Decker Routemaster RM2192, або просто LennyBus ("Ленні") на Городецького, вже давно став візитівкою Києва. Його історія розпочалася у далекому 1999 році, коли київський архітектор Леонід Жаріков привіз до України з Туманного Альбіону бордовий двоповерховий Routemaster 1965 року (це дата народження Леоніда). На жаль, за життя, через заборону влади, Леонід так і не встиг втілити свою мрію та відкрити кафе на колесах. Однак це вдалося у 2018 році. Тепер тут можна випити смачної кави та скуштувати різні смаколики. 

Фото із соцмереж автобуса LennyBus 

Кожен, хто потрапляє на вулицю Городецького, не може втриматись, аби не сфотографуватись на тлі цього червоного красеня, — це місце, де часто влаштовують фотосесії.


Тут навіть дарують сувеніри, наприклад, мініавтобуси. Не став винятком і Борис Джонсон, який завітав сюди торік. Світлина з великим другом України прикрашає одну зі стін кав'ярні. Можливо, саме цим автобусом колись їздив Джонсонюк. Адже до 1985 року Double Decker Routemaster курсував вулицями Лондона. Пізніше, до середини 1990-х, це був екскурсійний автобус, у ньому також проводили екскурсії для дітей із дитбудинків.

0 / 0

Сьогодні в LennyBus ходять на каву і селебрітіз: Ольга Сумська, Остап Ступка, зірка шоубізу Надя Дорофєєва та інші знаменитості. ​

  • ДЕ? Вул. Архітектора Городецького, 8

BUS CAFE

Фото із соцмереж автобуса BUS CAFE 

Кафе функціонує з 2018 року як візитівка ЖК "Нова Англія". Автобус було спеціально реконструйовано на заводі "Royal House" під кав'ярню. На першому поверсі бариста готує смачну спешелті каву, авторські чаї, безалкогольний глінтвейн та вишукані десерти для дорослих та діток.

Фото із соцмереж автобуса BUS CAFE 

На другому поверсі столики з диванами, де можна посидіти і помилуватись осіннім Києвом з вікна Даблдеккера!

BUS CAFE — там, де ароматна кава та яскраві фото, — кажуть про себе у кавобасі.

Фото із соцмереж автобуса BUS CAFE 
  • ДЕ? Вул. М. Максимовича 24, ЖК "Нова Англія"

Київський трамвайчик

Фото із соцмереж Київського трамвайчика 

Він з'явився у столиці у далекому 2012-му як артоб'єкт й туристично-інформаційний центр. А нині працює переважно у форматі "coffee to go". Однак можна розміститись з кавою всередині за дерев'яною лавкою та спостерігати за мальовничим парком Шевченка.

  • ДЕ? Парк ім. Т. Шевченка
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації