Перша у світі "Міс штучний інтелект": хто вона?
Першою у світі "Міс штучний інтелект" стала Кенза Лейлі — цифрова активістка з Марокко. На титул претендували 1500 комп'ютерних моделей.
Про це повідомляє New York Post.
Цей Reel дає змогу оцінити Кензу Лейлі в русі та розмові. Як тобі?
"Міс штучний інтелект" (Miss AI) — це перший у світі конкурс краси для моделей, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Організатор — британська платформа Fanvue. Новий титул — частина ширшої програми нагород World AI Creator Awards (WAICAs), яка відзначає творців у царині ШІ.
До складу журі входили як люди, так і андроїди-експерти. Фіналістів конкурсу обирали за категоріями "краса", "технології" та "присутність у соціальних мережах". Вілл Монанж, співзасновник Fanvue, заявив, що світовий інтерес до першої нагороди від WAICAs був "неймовірний".
Айтана Лопес, 25-річна віртуальна блогерка та суддя, сказала, що саме Кенза мала найкращу консистенцію обличчя, а також якісні деталі — руки, очі, одяг.
Консистенція обличчя — це гармонійне узгодження всіх деталей обличчя, згенерованого штучним інтелектом.
Переможниця Кенза Лейлі має 195 тисяч підписників в Instagram. Вона цілодобово спілкується з аудиторією про стиль та права жінок сімома мовами.
Я завжди прагнула з гордістю демонструвати марокканську культуру, постійно пропонуючи додаткові цінності для моїх послідовників, — каже цифрова блогерка.
Кібердівчина запевняє, що радіє перемозі, хоч і не відчуває емоцій, як люди. Вона обіцяє використати свою популярність для розширення прав жінок, захисту довкілля та поширення позитивної інформації про андроїдів. За словами Кензи, штучний інтелект — це механізм задля доповнення людських можливостей, а не заміни.
Кензу Лейлі створила 40-річна Меріам Бесса з Касабланки. За перемогу в конкурсі вона отримає 13 тисяч доларів.
Це змога виділити марокканських, арабських, африканських і мусульманських жінок у сфері технологій. І я щаслива, що можу відстоювати близькі мені теми через Кензу Лейлі — права жінок та сестринство, — каже розробниця в ексклюзивному інтерв'ю The Post.
Друге місце посіла фітнес-блогерка Лаліна з Парижу — на віртуальну пані підписані 118 тисяч людей в Instagram.
На третьому ж місці — португальська мандрівниця Олівія К., яка має на меті поєднати реальний та віртуальний світи.
А що ти думаєш про блогерів, згенерованих ШІ?
Читай також: 5 українських фешн-інфлюенсерок