10 причин відвідати фестиваль "Книжкова країна" на ВДНГ
Фестиваль "Книжкова країна" відбудеться наступного тижня, з 26 до 29 вересня. Там радо вітатимуть не лише книголюбів, а й пересічних українців. Ось 10 причин відвідати крутий літературний захід у серці столиці.
- ДЕ? Київ, проспект Академіка Глушкова, 1
Мальовнича локація
Фестиваль "Книжкова країна" вдруге відбудеться на території Національного комплексу "Експоцентр України" — або на ВДНГ. І не дивно: кращої локації годі й уявити. ВДНГ — це не просто місце для проведення виставок, а й чи не наймальовничіший куточок столиці. Просторі алеї, охайні зелені зони та величні споруди вкупі створюють ідеальну атмосферу для культурного дозвілля просто неба. А прогулянки серед книжкових яток подарують естетичну насолоду.
Вільний вхід
Приємний бонус, особливо для тих, хто скучив за масштабними подіями — це безоплатний вхід на фестиваль та майже всі його події. "Книжкова країна" запрошує і дорослих, і малих. Тут буде чим зайнятися затятим читачам, охочим поринути у світ літератури, та й просто тим, хто бажає цікаво провести час у творчій атмосфері. Можна культурно розважитися всією родиною — ще й заощадити. Є також кілька подій із платним входом, деталі — на сайті "Книжкової країни".
Родинні читання
А ось і ноу-хау для українських сімей! Родинні читання — це спеціальні заходи, де батьки й діти можуть разом слухати казки та дитячі історії, а потім обговорювати прочитане. Такі активності створюють комфортні умови для сімейного спілкування, в інтерактивній формі прищеплюють любов до читання з самого дитинства. До речі, родинні читання "Книжкової країни" очолять топові українські селебриті — Володимир Дантес, Андрій Бєдняков, Анатолій Анатоліч та інші.
Нові друзі
Книжковий фестиваль — це чудова нагода завести нові цікаві знайомства. Чому? Бо сюди приїжджають люди з різних куточків України, щоб поділитися своїми думками, ідеями та любов'ю до книжок. На тлі спільного захоплення літературою ти легко знайдеш однодумців. І хто зна: можливо, це згодом переросте у дружбу, творчі колаборації, ба навіть професійні партнерства.
Натхнення читати
Навіть книголюбам читання може набриднути. І це нормально: у такі моменти варто взяти паузу. Натхнення повернеться завдяки новим яскравим враженням на "Книжковій країні". Літературний вайб, товариська атмосфера та простір для дискусій заряджають енергією. Ти точно повернешся з фестивалю з бажанням прочитати ще більше, відкрити для себе нові жанри чи авторів.
Розвиток креативних навичок
Фестиваль "Книжкова країна" пропонує цілий калейдоскоп майстер-класів для охочих навчитися чогось нового. Це — неабиякий шанс розвинути власну креативність, спробувати себе в нових напрямках та здобути цінний досвід, який можна застосовувати у своїй діяльності або просто собі на втіху. Актуальний графік майстер-класів — в Instagram фестивалю. Тільки не переплутай години.
Нетворкінг для професіоналів
Якщо ти плануєш відкрити власний книжковий бізнес — тим паче варто відвідати тематичний фестиваль (бодай, щоб розвідати обстановку). "Книжкова країна" — це ще й майданчик для профі книжкової індустрії. Тут збираються видавці, письменники, редактори, перекладачі, маркетологи та піарники. Словом, тут точно можна налагодити корисні контакти й обмінятися досвідом.
Літературний косплей
Усі книголюби мають улюблених персонажів — чому б не зібрати їх усіх на ВДНГ? "Книжкова країна" оголошує акцію "Прийди в костюмі улюбленого героя", яка відбудеться 28 та 29 вересня. Можна сфотографуватися на червоній доріжці, потім знайти свою світлину у соцмережах фестивалю. А ще — отримати на пам'ять подарунок від фотографа "Книжкової країни" з 12:00 по 18:00.
Слово захисникам
Організатори фестивалю не оминають увагою й актуальні події в Україні. Тож на "Книжковій країні" власний павільйон творчої репрезентації матимуть українські військові та ветерани. Це чудова нагода дізнатися більше про наших героїв, підтримати їхні літературні ініціативи та сприяти їх інтеграції у культурний простір країни.
Підтримка українського
Відвідини фестивалю — це вагомий внесок у розвиток української книжкової індустрії. Купівлею літератури можна підтримати авторів, видавництва й локальні ініціативи — а це надважливо для збереження культурного надбання держави. Не слід забувати: росія сторіччями боялась українського слова як вогню. Адже мова містить культурний код нації.