Сергій Лазановський: "Для артиста важливо бути і закоханим, і з розбитим серцем"

Сергій Лазановський: "Для артиста важливо бути і закоханим, і з розбитим серцем" Фото: пресслужба Сергія Лазановського

Сьогодні в співак Сергій Лазановський (переможець вокального талант-шоу "Голос країни-11") презентував свою нову пісню "День народження"та кліп на неї. Напередодні ми поспілкувались із виконавцем про життя після "Голосу", стосунки із зірковою тренеркою Надею Дорофєєвою та привідкрили завісу особистого життя. 

Сергію, вітаємо з релізом нової пісні "День народження"! Який найцікавіший подарунок ти отримував до цього свята? Який із твоїх днів народжень тобі запам'ятався найбільше?

Дякую! Найцікавіший подарунок до дня народження — один із найдорожчих — це макбук від моїх друзів. Саме за ним я зараз працюю й можу створювати контент для соціальних мереж. З ним, до речі, дуже зручно навіть на концертах. А от, яке свято запам'яталося найбільше — важко відповісти, тому що переважно всі мої дні народження вже багато років проходять у робочій атмосфері. Або ж я маю якісь корпоративи чи концерт. Запам'ятовується, коли на сцені мене вітає наша команда з тортиком і всі глядачі в залі. Тому, можу сказати, що кожен мій день народження особливий.

26 червня тобі виповниться 29. З якими думками та почуттями ти підходиш до цієї дати?

Фото: пресслужба Сергія Лазановського

Я ніколи не замислююсь про цифри. Тому що для мене кожен вік особливий. Дякую Богу, що прожив ще рік і маю змогу бачити цей прекрасний світ! Дякую ЗСУ, що дають нам друге життя, в якому ми можемо творити!

Ти переможець талант-шоу "Голос країни-11". Що змінилося у твоєму житті після проєкту?

Найцінніше, що з'явилося в моєму житті після "Голосу країни", — це люди, які цінують мою творчість, приходять до мене на концерти, їх стає все більше. Також на проєкті я отримв цінний досвід. Гадаю, я так і залишився простим, відкритим хлопцем, як і раніше. Людські риси не зазнали змін — змінилася лише кількість людей, які оточують мене в житті. 

На шоу ти мав отримати приз — квартиру у Києві. У ЗМІ писали, що ти плануєш її продати та вкласти гроші у творчість і благодійність…

Наразі квартири я ще не отримав, оскільки будівництво дому через повномасштабну війну призупинено. Тому не можу говорити про якісь фінанси, будемо слідкувати за розвитком подій. 

На День Києва ти заспівав "Як тебе не любити, Києве мій?" і написав в Instagram: "Вірю, що почну звивати тут своє гніздечко…". Ти відчуваєш себе в Києві як удома чи поки як у гостях?

Щоразу, коли відвідую столицю, в мене виникає відчуття, що я приїхав додому. Це дуже рідне для мене місто, хоча я не киянин. Дуже хотів би розпочати своє життя тут, де багато можливостей для творчих людей. Можливо, навіть цього року. Київ для мене — місце затишку. Багато хто говорить, що в столиці шумно, місто дуже квапливе, рухливе, швидкоплинне, але для мене це не так. Вважаю, що в Києві кожен може знайти свій куточок, і тому він прекрасний. 

Чи підтримуєш ти зв'язок зі своєю зірковою тренеркою з "Голосу країни" Надею Дорофєєвою? Чи є в тебе якийсь наставник, педагог, творчий авторитет?  

Фото: пресслужба "1+1"

Так, з Надею Дорофєєвою ми час від часу можемо переписуватися в Telegram, але це не такі собі побутові розмови — ми говоримо про те, що стосується творчості. Але я не набридаю їй, адже розумію, наскільки вона зайнята артистка. В мене є моя наставниця, педагог, авторитет — це Ірина Батюк, людина, яка зі мною від початку творчої кар'єри. Я вдячний їй за все, що вона для мене робить. Також у нашій маленькій команді є музичний продюсер Роман Калин, співпрацю з яким я дуже ціную. Так само вдячний нашим СММ: піар-менеджерці Аліні Макарець, адміністраторці Лесі Мосюк, Марічці Смалюх, яка відповідає за контент. Дуже ціную всіх людей, які зараз поруч зі мною. 

Ти сам викладаєш на музичній кафедрі в Університеті Короля Данила. Слідкуєш за успіхами своїх студентів?

Фото: пресслужба Сергія Лазановського

Цьогоріч я офіційно став викладачем коледжу Університету Короля Данила, також у цьому університеті маю декілька годин викладання. Звісно, слідкую за успіхами своїх студентів і дуже пишаюся ними, вони творять особливий контент. І я впевнений, що про них незабаром почує велика аудиторія! Вони працьовиті, я пишаюся, що маю дотичність до їх творчості.

Судячи з коментарів у соцмережах, у тебе ціла армія фанаток. Також у тебе є пісня "Вкрала ти". Чи зайняте зараз твоє серце?

 

Так, коментарів багато. (Посміхається.) Армія фанаток збільшується, а пісня "Вкрала ти" — особлива. Не буду відповідати, чи зайняте наразі моє серце, нехай залишається інтрига... 

Як гадаєш, чи потрібно артисту бути закоханим, щоб творити? 

Всі артисти — емоційні люди, тому, я вважаю, що так, вони завжди мають відчувати певні емоції. Щоб народжувалися пісні, які будуть торкатися сердець, потрібні почуття. Ми маємо прожити різні етапи в житті, щоб відчувати, про що співаємо. Тому, на мою думку, для артиста важливо бути й закоханим, і з розбитим серцем, і щасливим... І слухачі потім будуть знаходити в творчості щось схоже зі своїми емоціями та почуттями. Це має бути максимально правдиво, тож для артиста перш за все важливо відчувати. 

Ти маєш акторський досвід, працював у театрі. Чи використовував свої акторські та музичні таланти, щоб справити враження на дівчину? І чим тебе можна вразити?

Ні, насправді якось не доводилося в стосунках використовувати свої акторські чи музичні таланти. Гадаю, це швидше відбувається на концерті, для сторонніх людей, а вдома знають, що я спокійний, відходжу від концертів, концентруюся. Чим мене можна вразити? Та будь-чим! Я можу радіти від елементарних речей, навіть просто від приготовленого сніданку.

Ти родом із Попельників, що на Івано-Франківщині. Чи часто навідуєшся на малу батьківщину, чи підтримуєш зв'язок із кимось з рідного села? Чи є тобі зараз з ким там заспівати?

Фото: пресслужба Сергія Лазановського

Останнім часом частенько буваю в селі, тому що там живе мій похресник, племінник, який щодня з нетерпінням чекає на мене. Оскільки зараз я в Івано-Франківську, то поки що маю можливість їздити додому між концертами й хоча б на день або на вечір можу навідатися в село. Якщо я поїду з Івано-Франківська, то, ймовірно, у Попельниках буду набагато рідше. Але я думаю, що моя сім'я приїжджатиме в гості до мене. 

Чи є мені з ким там співати? Так, з моєю мамою, з татом і з братом. У мене доволі співоча родина, тому коли приїжджаю до них — ми досить часто співаємо разом. Зв'язок із людьми з рідного села підтримую, але під час повномасштабної війни багато хто виїхав за кордон, тож тут важко говорити, що зв'язок підтримується постійно. В мене є друг дитинства — з ним ми спілкуємося регулярно.

Ти активно просуваєш свою творчість у тіктоці, записуєш гумористичні ролики. Звідки береш ідеї? Як реагуєш на хейт чи критику від сторонніх людей у соцмережах? 

@s.lazanovskyi.ridnyi

А ви були?😅

♬ Вкрала ти - Сергій Лазановський|RIDNYI

В мене там різні ролики — музичні, артистичні, гумористичні. Ідеї народжуються по-різному, здебільшого спонтанно — от спав-спав, щось наснилося — треба відзняти. Я маю дуже багато думок, їх може бути мільйон, і просто потім це все треба перенести на папір. А наступний етап — реалізувати це у відео. 

@s.lazanovskyi.ridnyi

Дати наступних концертів👇🏻 11/05 - Моршин (БК) 12/05 - Івано-Франківськ (ТЦ "Велес") 15/05 - Львів (Центр Довженка) 16/05 - Жовква (Народний дім) 17/05 - Тухля (Центр культури) 18/05 - Мостиська (Народний дім) 19/05 - Кременець (Будинок культури) 20/05 - Тернопіль (Драмтеатр) 23/05 - Заліщики (Міський будинок народної творчості) 24/05 - Миколаїв (Львів.обл) 25/05 - Теребовля (Центр культури і дозвілля) 26/05 - Новояворівськ 13/06 - Чернівці (Ресторан Пікнік "FLORACLUB") 15/06 - Чортків (Park Club) 16/06 - Коломия (СК "Локомотив") Квитки на сайті КАРАБАС.

♬ оригінальний звук - Сергій Лазановський|RIDNYI

На хейт і критику я реагую спокійно, можу відповідати в коментарях. Чомусь людям здається, що воно мене бомбить чи щось таке. Але насправді я просто даю їм увагу. Ще коли я навчався на актора, нам говорили про те, що вистава крута, коли має як позитивні, так і негативні відгуки. Завжди має бути баланс. Якщо є і те й інше — значить, ми все робимо правильно. 

Ти маєш уже більш ніж 30 відеоробіт на свої пісні, дуети та колаборації. Навіть деякі метри українського шоубізнесу не можуть похизуватися такою кількістю, адже відеокліпи — це зазвичай складний та затратний процес. Як тобі це вдалося?

Так, у моєму творчому доробку вже понад 30 відеоробіт, більш як 40 пісень. Яка історія успіху? Все дуже просто. Секретів ніяких немає, просто потрібно мати поруч крутих людей, які віритимуть в тебе як артиста, будуть підтримувати твої ідеї й допомагати.

Саме завдяки таким людям я можу впевнено рухатися вперед. Це складний процес, але ми з командою завжди знаходимо або однодумців, або фінанси, які можемо використати на створення робіт. Переважно це все заробітки з концертів, щось із попередніх робіт або монетизація на YouTube — ці фінанси вкладаємо в нашу творчість, щоб розвиватися далі. 

Зараз у тебе тур містами України. А чи буде концерт у Києві?

Фото: пресслужба Сергія Лазановського

Так, гадаю, що восени вже зроблю анонс про нього. Наразі у межах туру ще планується декілька міст у центральній частині країни, у Київській області. Планую також виступити на Чернігівщині та Одещині. У нас масштабні плани — ми з командою хочемо відвідати кожен куточок нашої держави, адже головна  мета моїх концертів — благодійність, збір коштів для військових. Буду дуже радий бачити всіх своїх прихильників на концертах! Зрештою, ви проживете 1,5 години різних емоцій: поспіваєте, потанцюєте, поплачете, подумаєте про щось корисне, зробите якісь висновки. І найважливіше — задонатите. 

Ти активно волонтериш, береш участь у зборах на армію. Ти за те, щоб співаки співали, а військові воювали, чи за потреби готовий вступити до лав ЗСУ?

Фото: пресслужба Сергія Лазановського

З початку повномасштабного вторгнення я активно беру участь у допомозі військовим. Наразі я офіційний волонтер Благодійного фонду "Жінки, ми сила", разом з яким наша команда підтримує різні бригади. Всі зібрані з концертів кошти ми передаємо фонду, і за останні декілька виступів нам вдалося зібрати понад 200 тис. грн. 

Я організовую й особисті збори, завдяки яким було зібрано понад 500 тис. грн на дрони. Зараз також проводжу активний збір на рації для 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону на загальну суму 100 тис. грн. Ось цим я зараз корисний. Ця війна закінчиться, на жаль, не скоро, і я гадаю, що кожен буде воювати.

Читай також: Юрій Дяк: "Я не відстежую свою популярність"    

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_1490.JPG - Михайло Пилипчук
Заступник головного редактора

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації