Київська швидкоїжа, яку треба спробувати кожному

Київська швидкоїжа, яку треба спробувати кожному Колаж: "ТиКиїв"

Життя у ритмі великого міста асоціюється не лише з великою кількістю можливостей, а й браком вільного часу. Інколи доводиться жертвувати походом до ресторану і віддавати перевагу швидким перекусам. На щастя, у столиці вистачає місць, де можна недорого та смачно перекусити. "ТиКиїв" пропонує добірку стрітфуд-локацій столиці.

Київська перепічка

Окрім київського торта й каштанів однією з візитівок столиці є перепічка. Гаряча сосиска в тісті, смажена у фритюрі, з'явилася 41 рік тому. Відтоді цей легендарний фастфуд став популярним не лише серед киян, а й серед іноземців. Кожен турист, який приїздить до Києва, має неодмінно спробувати перепічку. Перепічка потрапила до багатьох світових гастрономічних путівників як фішка Києва. І недарма. Адже побувати в Києві й не спробувати перепічку — це те саме, що злітати до Рима й не побачити Колізей.

  • ДЕ? Вул. Богдана Хмельницького, 3

Pita Kyiv

Ізраїльський стрітфуд для поціновувачів хумусу й фалафелю. У меню — близькосхідна та ізраїльська вулична їжа: фірмові страви з пітою. Окрім піти можна скуштувати також крувіт і цвітну капусту. Її приварюють, грилюють і подають із різними соусами. На барі пропонують сидр або пиво.

  • ДЕ? Вул. Пушкінська, 39

Фалафель у Хасана

Король фалафелів. Саме так себе може називати Хасан з "Лісової", який вигадав цей незвичайний стрітфуд. Спочатку Хасан готує фалафель, потім розрізає свіжий батон і з нього виймає середину. Далі — начинка: фірмовий гострий і часниковий соуси, фалафель з фірмовим соусом, картоплею та овочевим салатом. Далі всю цю смакоту шеф запікає на грилі й подає відвідувачам.

  • ДЕ? Фудзона ""Вхід 6" від Артзаводу "Платформа" 

БПШ

Стрітфуд-бренд від Діми Борисова. Назва розшифровується як "Біляш. Пончик. Шаурма". Гасло цього закладу: Shawa must go on. Тут ви знайдете кілька видів шаурми: класичну, з тигровими креветками, м'ясну, суперсирну та в азійському стилі. Також у меню є різноманітні пончики, картопля фрі й біляші.

Окрім того, є шава-боули, які чудово підходять для ситного обіду або вечері. Для вегетаріанців пропонують шаурму з бататом фрі, кімчі та гуакамоле.

До страв подають сидр, яблучні наливки, айран і соки. Відвідувачі можуть також "підвісити шаурму" для військового. Щойно назбирається понад 60 замовлень, їх відправляють до військового шпиталю або до однієї з частин, які підтримує компанія GastroFamily.

  • ДЕ? Вул. Велика Васильківська, 21

Міністерство шаурми

Це перший заклад Євгена Таллера та Спартака Велішаєва, що працює у тестовому режимі. Головна ідея – розвиток стрітфуд-культури країни. На вибір тут готують сім видів шаурми. Кожна з них присвячена певній країні, регіону чи місту. Bali подається з креветками, манго, гуакамоле та халапеньо. А шаурма Istanbul — зі скумбрією на грилі, часниковим айолі та мальдонською сіллю. Або ж Kyiv із курячим стегном та часниковим айолі.

У меню також є боули, салати й діпи. Велику увагу приділено деталям. QR-меню на першому поверсі зібрано з тисячі деталей LEGO. Його можна просканувати, навіть не заходячи до закладу.

  • ДЕ? Вул. Басейна, 1/2
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації