Шо відомо про київську перепічку?

Поділитися

Шо відомо про київську перепічку?

Шо відомо про київську перепічку? Фото: Юлія Попова

"Київська перепічка" – фастфуд, який дивує своєю простотою, але чомусь притягує й створює постійні черги з охочих його спробувати.

Легендарний київський фастфуд відкрили в 1986 році на вул. Богдана Хмельницького, 3. З того часу минув 41 рік, змінювалися назви вулиці, історія України. Незмінною лишалась лише перепічка.

Що собою являє ця перепічка?

Готовий продукт — це гаряча сосиска у дріжджовому тісті, обсмаженому у фритюрі. До неї можна взяти гарячі й прохолодні напої. Вага перепічки становить приблизно 150 г, м’якуш становить приблизно 75 % готового виробу.

У часи СРСР подейкували, що нібито цей заклад було відкрито, щоб збувати там прострочені сосиски. Проте для цього немає достатньо фактів, та й у радянському союзі сосиски були в дефіциті, отже й надлишку тоді не було.

Ця звичайна з першого погляду страва вважається однією з кулінарних візитівок столиці, тому дуже приваблює туристів. Нині так званий «київський хотдог» згадується в деяких сучасних путівниках і туристичних онлайн-ресурсах, як-от: TripAdvisor, Foursquare, Lonely Planet тощо.

На TripAdvisor «Київська перепічка» очолює рейтинг закладів швидкого харчування в Києві, посідає 48 місце серед усіх київських закладів харчування і має звання переможця по якості у 2015–2018 роках.

Заклад за стільки років не змінював своє меню, тому вражати своїх клієнтів вони вміють лише еволюцією цін: 

Хоча ні, найкращий креатив від найстарішого фастфуду столиці ми побачили у 2017 році.

Тоді в Instagram з'явився нібито профіль закладу, у якому публікували оголених дівчат, які прикривали причинні місця відомою перепічкою й еротично закликали нових клієнтів відвідати заклад.

Але як виявилося згодом, команда фастфуду не мала відношення до цієї сторінки, зробили це зовсім інші люди.

 

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_8020.JPG - Андрій Блінов
Редактор і SMM проєкту. Моє серце б’ється у ритмі столиці, завжди в курсі важливих подій міста.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації