Консультація онлайн та без черг. Сервіси телемедицини в Україні

Поділитися

Консультація онлайн та без черг. Сервіси телемедицини в Україні

Консультація онлайн та без черг. Сервіси телемедицини в Україні Фото: pexels

Спочатку пандемія, а тепер і повномасштабна війна стали поштовхом для нових способів діагностики тих чи інших захворювань. Користь від дистанційних послуг важко переоцінити, адже ти можеш отримати допомогу навіть не виходячи з дому. Ми створили добірку корисних сервісів з телемедицини в Україні.

 

Doctor Online

Отримати консультації лікарів стало ще простіше. Зробити це можна за допомогою сервісу Doctor Online. Цей застосунок від "Київстар" працює 24/7. На сайті зареєстровано понад 1,5 млн людей, а консультує 600 лікарів за різними спеціалізаціями. Крім того, ти можеш отримати направлення на аналізи, купівлю препаратів з можливістю пошуку, замовлення та доставки. Зробити це можна у застосунку за допомогою своєї банківської картки. Консультації відбуваються у чаті, через відеодзвінок або за телефоном.


Medikit

Ще одна платформа для консультацій з лікарем. Телеконсультація можлива у чаті, через відео- чи аудіозв’язок. На платформі консультують 350 лікарів за 70 різними спеціалізаціями. Зареєструвавшись, лікар може консультувати пацієнтів та отримувати безготівкову оплату за надані послуги. Likar Online

Це сервіс онлайн-консультацій без необхідності візитів до лікарні. Тут ти можеш цілодобово отримувати термінові та планові консультації лікарів з будь-яких питань. Сервіс буде актуальним для молодих мам у декреті, людей з хронічними захворюваннями чи тих, хто часто буває у відрядженнях.

Vitagramma

Це безплатний особистий кабінет для збереження результатів аналізів лабораторії "Сінево". Якщо тобі після результатів аналізів потрібен лікар – на ресурсі є інтерактивна мапа з вибором фахівців за місцем проживання.


Helsi

Обрати сімейного лікаря та записатися на прийом не виходячи з дому можна і через цей застосунок. Після того як ти обрав відповідного фахівця, Helsi запише тебе до нього. Сервіс налічує понад 24 млн пацієнтів, яких консультує понад 37 тисяч лікарів. У особистому кабінеті тут зберігаються електронна медкарта, призначення лікаря, сюди ж надсилають і результати аналізів.
 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації