Маша Єфросиніна взяла інтерв'ю у власного чоловіка і спитала в нього про розлучення й коханку

Маша Єфросиніна взяла інтерв'ю у власного чоловіка і спитала в нього про розлучення й коханку Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Чутки про те, що в стосунках телеведучої Маші Єфросиніної та її чоловіка Тимура Хромаєва не все добре, ба більше — в Тимура нібито є коханка, до якої він збирається піти, виникли ще в лютому. І от нарешті Єфросиніна вирішила з'ясувати стосунки з чоловіком. Щоправда, якщо звичайні жінки роблять це вдома, то Маша обрала YouTube: Тимур став першим гостем її нового шоу "Квиток на Марс" і відповів дружині на всі гострі запитання…

Нагадаємо, Тимур Хромаєв від початку повномасштабного вторгнення служить у ЗСУ: спочатку це була 112-та бригада київської ТрО, потім Хромаєв став часто їздити по всій країні, виконуючи різні завдання, а зараз він перебуває на Запорізькому напрямку, де займається радіоелектронною боротьбою.

І от деякі блогери стали розповсюджувати інформацію про те, що на фронті в Хромаєва нібито з'явилася коханка. Причому відео про те, що Єфросиніна нібито-то заскочила чоловіка з іншою жінкою, знайшла у TikTok і надіслала Маші її ж донька Нана: "Наша Нана, яка ніколи не лізе в наші стосунки, днями присилає мені ролик з TikTok і каже: "Мамо, як ти все це вигрібаєш?" – поділилася Марія.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна. Фото: скриншот із відео

Тимур своєю чергою зізнався, що йому цю "новину" раніше вже розповіли друзі.

"Я нікого ніде не заставала. — Поспішила прояснити ситуацію Маша. — Де я тебе мала застати? Приїхати на Запорізький напрямок, відчинити вашу чоловічу хатинку, забігти й сказати: "Ах, ти, к*рва, відчепися від мого чоловіка!"? "Паливно" на двох речах: що я тебе застала — бо цього, звісно, не було, і що ти поділився цим із кимось".

Тимур Хромаєв
Тимур Хромаєв. Фото: скриншот із відео

"На відстані випробовуються стосунки у всіх, — вважає Тимур. — Це лагідне підґрунтя для того, щоб спекулювати. І, мабуть, людям потрібно давати відповідь якусь. Я розумію, що це важка справа — втримувати стосунки на дистанції, але ж у кожного своя ситуація. Я дуже ціную, що в нас є з тобою діалог і порозуміння. І ми намагаємося говорити про багато речей. У декого немає цього. Тому складно про це говорити — у кожного своя історія".

Тож видихайте: якщо хтось і збирається розлучатися, то точно не Маша з Тимуром.

Проте ведуча не приховує, що 2013 року вони з чоловіком дійсно були за крок до розлучення.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв. Фото: скриншот із відео

"2013-го ми розлучалися на рік, — зізналася вона в одному з інтерв'ю. — І нам здалося тоді, що ми залишилися рідними людьми, близькими друзями, батьками неймовірної дівчини Нани, але шляхи наші розійшлися. Ми так стрімко розвивали наші різні кар'єри, настільки різні... Наші життя просто йшли паралельними шляхами. І я пам'ятаю, що ми ухвалили рішення розлучитися після того, як обоє зрозуміли, що й секс став порожнім", — пояснила вона.

Але зрештою саме секс знов об'єднав подружжя: "За рік ми переспали, — розповідає Єфросиніна. — Треба віддати Тимуру належне, він багато для цього зробив. І зробив це красиво: з'явився, коли я його не чекала, оновився повністю і прибрав багато факторів, які мене в ньому дуже сильно тригерили: що він неромантичний, скупий на слова, постійно зайнятий тощо. Він вибудував "сходи" до мене, і на вершині, звісно, був секс", — розповіла Маша.

Зараз, коли Тимур служить, у них із Машею все одно періодично трапляються побачення. Пара має свої ритуали для того, щоб їхні зустрічі тішили обох: це улюблене вино, камін, спільне читання, яке дуже збуджує тощо.

Одним словом, щастя молодим!

Читай також: Віталій Козловський: "У Києві в мене з'явилася сім'я і народився син"

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації