Спецпроєкт "Понаїхали!". Віталій Козловський: "У Києві в мене з'явилася сім'я і народився син"

Спецпроєкт "Понаїхали!". Віталій Козловський: "У Києві в мене з'явилася сім'я і народився син" Фото: власний архів Віталія Козловського

Хтось із нас народився киянином, а хтось став ним. "Бути киянином" — це про стан душі та мислення, а не рядок реєстрації в паспорті. До 1542-го дня народження Києва ми підготували серію інтерв'ю із зірками українського шоубізнесу, які переїхали до столиці з інших міст. Наш наступний герой — Віталій Козловський (39) — співак та військовослужбовець, волонтер родом зі Львова. 

Фото: власний архів Віталія Козловського

Вперше у свідомому віці я приїхав до Києва у 16 років. Гуляв і впізнавав безліч локацій, які до того бачив у програмах по телеку. І хоч місто було для мене зовсім новим, не покидало відчуття, що я дуже добре його знаю. 

Фото: власний архів Віталія Козловського

У ті часи підліткам по свідоцтву про народження можна було їздити поїздом безплатно. Ми з друзями брали декілька свідоцтв, щоб зайняти ціле купе, і їхали до Києва погуляти. Іноді я залишався на ніч у родичів, або приїздив зранку, а ввечері вже їхав назад до Львова. 

Фото: власний архів Віталія Козловського

Колись приїхав сам, взяв плеєр і з навушниками блукав центром. Ішов по Хрещатику і пообіцяв собі, що колись я повернусь сюди, йтиму тут, і люди мене впізнаватимуть. Зрештою так і сталося!

У 18 років я переїхав до столиці й почав будувати тут музичну кар'єру. Легко не було. Пам'ятаю, колись сидів у затопленій маленькій зйомній квартирці і їв суху "Мівіну", а в цей час у програмі по телевізору говорили про те, який Віталій Козловський заможний... Тоді пообіцяв собі, що часи можуть бути різні, але ніколи не має бути так, щоб мені не було що їсти.

Віталій Козловський у телевізійному проєкті "Шанс", фото: власний архів Віталія Козловського

У Києві я відчув себе як вдома у 2008 році, коли у мене з'явилася власна квартира. Вперше, під'їжджаючи до Львова, я зрозумів, що їду туди в гості — до тата, до сестри. Бо раніше саме Львів відчувався як дім. Тепер — тільки Київ.

Віталій Козловський з батьками та старшою сестрою Оленою, фото: власний архів Віталія Козловського

Тут я був і дуже щасливим, і дуже нещасним.

Фото: власний архів Віталія Козловського

Віталій Козловський мобілізувався та склав військову присягу в липні 2023 року. Три місяці артист служив у Національній Гвардії України, а потім перевівся до Збройних Сил. Співак довго не розповідав про свою нову роботу, а в березні 2024 року розкрив, що він служить в оркестрі, але не солістом чи музикантом, а рядовим солдатом. Віталій обіймає посаду водія.

Віталій із сином Оскаром, фото: власний архів Віталія Козловського

Тут у мене з'явилася сім'я, народився мій син, і з його появою виникли нові спогади та асоціації, які ще тісніше зв'язали мене з Києвом.

Віталій з дружиною Юлією та сином Оскаром, фото: власний архів Віталія Козловського

Своє майбутнє бачу саме тут, бо тут я вдома! 

Сина Віталію Козловському народила його дружина Юлія 25 лютого 2024 року. Хлопчика назвали Оскар, це ім'я означає "божественний". 

Читай також: Віталій Козловський став татом і розповів, із ким одружився 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Ola_FB.jpg - Ольга Безсонова
Головна редакторка "ТиКиїв". Любов до Києва та журналістики надихає мене бачити інфоприводи на кожному кроці. Вірю в силу слова та його здатність торкатися сердець нашої аудиторії.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації