Соліст Quest Pistols вирішив співати один: що буде з гуртом?

Соліст Quest Pistols вирішив співати один: що буде з гуртом? Фото: пресслужба Антона Савлєпова

Якщо ти давно хотів дізнатися, де зараз соліст гурту Quest Pistols Антон Савлєпов, то в нас є добрі новини: у співака все добре. Він повертається на сцену з сольним проєктом і вже готовий презентувати перший власний хіт!

Антон Савлєпов
SAVLEPOV. Фото: пресслужба співака

На сцену Антон повертається під сценічним ім'ям SAVLEPOV, а для сольного дебюту він обрав сингл "Розстебни" — ритмічний pop R'n'B в стилі нульових.

Він увійде до першого сольного альбому артиста, який Антон збирається випустити влітку. Причому цей альбом був готовий ще до початку повномасштабного вторгнення, як і три відеороботи для проєкту SAVLEPOV. Але війна сплутала плани артиста.

"Підготовка до сольного проєкту SAVLEPOV розпочалася ще у 2021 році, але через повномасштабне російське вторгнення на територію України мої творчі амбіції логічно відійшли на останній план, — зізнається співак. — Я чекав, коли музичний настрій проєкту зрезонує зі станом суспільства, але останні роки навчили, що ніколи не буде кращого моменту робити свою справу, ніж саме зараз".

SAVLEPOV. Фото: пресслужба співака

У кліпі на пісню "Розстебни" ми бачимо незнаного нами досі Антона Савлєпова: відверто сексуального і такого, що грає на межі пристойності.

"Моя музика — це інтимна фантазія, що занурює в паралельний світ моїх наївних мрій", — каже SAVLEPOV.

А що ж тепер буде з Quest Pistols? Невже гурт знову розпався?

Спокійно: Антон продовжує бути фронтменом Quest Pistols, що возз'єднався заради благодійних виступів і активно допомагає ЗСУ.

Гурт Quest Pistols. Фото: пресслужба

Коли експродюсер Quest Pistols Юрій Бардаш втік до москви, Антон Савлєпов, Микита Горюк та Костянтин Боровський знову зібралися разом і заспівали українською. Проте в Україні їх можна було почути нечасто: музиканти більше гастролювали Європою.

Влітку 2023 гурт навіть примудрився вскочити в скандал: хлопці виступили на Балі на закритій вечірці, присвяченій дню народження бізнесмена Рафаеля Ромена, і серед гостей, окрім українців, виявилися й росіяни.

Щоправда, музиканти заявили, що відстежувати склад гостей не могли, а запрошення виступити отримали від українського івент-агентства: "Аудиторія нам кричала "Слава Україні!", і ці відео також гуляють у мережі. Серед гостей було кілька людей, на кшталт, росіян, ми не знаємо про їхнє громадянство напевно. Вони не тримали паспорт під час заходу".

Але якщо з колегами Савлєпова війна об'єднала, то в подружньому житті все сталося навпаки: його шлюб із російською акторкою Іриною Горбачовою розпався буквально одразу після повномасштабного вторгнення.

Антон Савлєпов
Антон Савлєпов й Ірина Горбачова. Фото: instagram.com/irina_gorbacheva

На жаль, Ірина, народжена в Маріуполі, підтримала  російську владу і не приховує, що саме різні політичні погляди стали причиною її розлучення з чоловіком.

Для Антона ж ця ситуація є неприпустимою не лише тому, що він українець, а ще й тому, що його рідний брат Сергій Строєв перебуває в полоні окупантів.

"Я родом із Харківської області. З початком повномасштабного російського вторгнення мою малу батьківщину було швидко і надовго окуповано, — казав Савлєпов у відеозверненні в TikTok. — І саме за тверду громадянську позицію окупанти переслідували їх, викрадали, тримали по підвалах і катували. Я особисто знаю, як важко знайти хоча б якусь інформацію про полонених цивільних. Родичі, громадяни та патріоти просто зникли безвісти".

Тож зовнішнім трансформаціям музиканта передували серйозні внутрішні зрушення.

Сподіваємося, надалі і у творчому, і в особистому житті на Антона чекають лише позитивні зміни!

Читай також: Маша Єфросиніна взяла інтерв'ю у власного чоловіка і спитала в нього про розлучення й коханку

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації