Гід атмосферними галереями Києва

Поділитися

Гід атмосферними галереями Києва

Гід атмосферними галереями Києва Фото: Instagram Sky Art Foundation

Останній місяць року – це постійні дедлайни, закриття сесії в університеті й вино з друзями після роботи. Тож щоб ти точно відпочив ментально після роботи, проглянь нашу добірку крутих галерей столиці, що подарують безліч нових емоцій та надихнуть на новий рік. 

Національний художній музей України

Національний художній музей України
Instagram: Національний художній музей України

Музей заснувала українська інтелігенція наприкінці 19 століття. Проєктом будівлі займався московський архітектор Петро Бойцов, але доопрацював його київський зодчий Владислав Городецький. Скульптурне оздоблення фасаду виконано майстернею Еліо Саля. Музей, що відкрили у 1904 році, виконаний у неокласичному стилі.

ДЕ? Вул. М. Грушевського, 6

Sky Art Foundation

Sky Art Foundation
Instagram: Sky Art Foundation

Дмитро Палієнко заснував Sky Art Foundation у 2014 році як приватну ініціативу задля підтримки та розвитку нового покоління українських художників. Артфонд також веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних артпроєктів і культурних заходів за участю українських художників, а також – видача грантів.

ДЕ? Вул. Стрілецька, 7/6

М17

М17
Instagram: Центр М17

Центр сучасного мистецтва заснували у 2010 році. Назва пішла від літака-перехоплювача М-17, який здатен випередити швидкість звуку під час польотів у стратосфері.

Для мене важливо об’єднувати колег, друзів та всіх небайдужих до мистецтва. Я справді вірю, що ми робимо значущу справу. Центр сучасного мистецтва М17 вже понад 12 років розвиває та трансформує українське суспільство через мистецькі процеси. Серед відвідувачів центру – діти, студенти, молодь, митці, науковці та безліч зацікавлених. Я отримую неабияке задоволення від спілкування з цією спільнотою, а успіх наших виставкових проєктів надихає, – ділиться голова Опікунської ради Центру сучасного мистецтва М17 Андрій Адамовський.

ДЕ? Вул. Антоновича, 102-104

Мистецький Арсенал

Мистецький Арсенал
Instagram: "Мистецький Арсенал"

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс відкрили у 2007 році. Він є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва та сприяє модернізації українського суспільства. "Мистецький арсенал" – один з трьох історичних частин Києва, який століттями повʼязаний зі Свято-Успенським Києво-Печерським монастирем, який заснували у 1051 році.

Де? Вул. Лаврська, 10-12

Portal 11

Portal 11
Instagram: галерея Portal 11

Основним завданням галереї є знайомство світу з українським мистецтвом, тому вона організовує персональні та тематичні виставки на відомих світових артпросторах. Portal 11 – простір українського мистецтва, яке варте того, щоб його споглядати, вивчати та колекціонувати.

ДЕ? Вул. Трьохсвятительська, 11

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації