0:00/0:00

Музичний підпал, освідчення та нові хіти: яким був концерт MONATIK в Українському Домі

Музичний підпал, освідчення та нові хіти: яким був концерт MONATIK в Українському Домі Фото: пресслужба MONATIK

Цьогоріч MONATIK презентує свій четвертий альбом "Вічно танцююча людина", але робить це як завжди креативно — аж чотирма шоупрограмами із серії "I.V." впродовж року. Перший концерт він влаштував ще в березні у КВЦ "Парковий", а 4 липня в Українському Домі відбулося друге шоу "Вічно танцююча людина".

"ТиКиїв" відвідав подію та розповідає про концепцію, зіркових гостей і найцікавіші моменти.

Фото: пресслужба MONATIK

Проти ночі на 4 липня кияни майже не спали через чергову масовану атаку росії. Тому було природно, що тих, хто прийшов того дня до Українського Дому на концерт "Вічно танцююча людина", хвилювало, як почувається MONATIK — адже він теж явно не спав.

"У мене в очах сірники після цієї ночі, засинаю на ходу. Як Діма збирається давати концерт, не уявляю", — можна було почути від глядачів, які прийшли за годину до початку шоу, щоб поспілкуватися, пофотографуватися в численних фотозонах і взяти участь у благодійному аукціоні, який проводили творці YouTube-каналу "Леви на джипі".

Фото: пресслужба MONATIK

Серед зіркових гостей ми помітили KOLA, POSITIFF, Дашу Астаф'єву, блогерку Дашу Квіткову, Гаріка Корогодського з донькою, продюсера "Голосу країни" Володимира Завадюка, телекухарку Ольгу Мартиновську, стендаперку Наталю Гаріпову, шоумена й політика Олександра Скічка, режисерку Тоню Ноябрьову, дизайнера Івана Фролова та інших.

Фото: пресслужба MONATIK

До речі, саме в костюмі від Фролова того вечора запалював MONATIK. І слово "запалював" тут майже у прямому значенні: щойно співак з'явився на сцені, всі миттю забули про втому, а питання про те, чи не хоче артист спати, більше не виникало. В якісь моменти здавалося, що Український Дім ось-ось вибухне від концентрації енергії, яку створював MONATIK і його запалені глядачі.

Фото: пресслужба MONATIK

Але про все по черзі.

Лист від MONATIK

MONATIK і креатив — практично синоніми, адже творчий підхід команда співака проявляє у всьому — навіть у дизайні запрошень на дійство.

Фото: пресслужба MONATIK

Цього разу глядацькою залою стали всі чотири поверхи Українського Дому — сцену розташували на першому поверсі, а глядачі розмістилися як навкруги неї, так і на всіх балконах будівлі. Чи пощастило тим, хто був ближче до сцени — велике питання: принаймні ті, хто перебував зверху, могли побачити всю красу неймовірної 360-сцени, зробленої у вигляді платівки, яка за допомогою лазеру змінювала свій вигляд.

Фото: пресслужба MONATIK

А коли сценічна платформа в потужних променях несподівано підняла Монатіка вгору, оцінити цю неймовірну картину в повному обсязі можна було саме зверху.

До речі, глядачі на поверхах побачили й танці, яких не бачили ті, хто дивився тільки на артиста: балет під керівництвом Костянтина Гордієнка й Олексія Базели, що не вмістився на сцені, витанцьовував на всіх поверхах Українського Дому.

Фото: пресслужба MONATIK

До речі, впродовж концерту глядачі отримували… листи від співака. В них, наприклад, було написано: "Маєш чудовий вигляд".

Одним словом, фантазія MONATIK, його команди й режисера дійства Сергія Неклеви сягнула стратосфери.

Фото: пресслужба MONATIK

Саму подію складно назвати просто концертом — це радше театралізоване шоу за участі неймовірного бенду, чудових бек-вокалісток (справді, це був той випадок, коли бек-вокал відігравав дуже значущу роль у дійстві) й оповідача, роль якого дісталась шоумену Євгену Яновичу.

Євген Янович. Фото: пресслужба MONATIK

Окрім музики, цього вечора звучало й багато поезії, бо без неї MONATIK — не MONATIK.

Після хвилини мовчання, якою голос співака попросив вшанувати всіх загиблих внаслідок російської агресії, на сцені з'явився Євген Янович і розповів вірш про "вічно танцюючу людину", що з дитинства прагнула давати світові "щобільше зірок".

"Чекай, він вже йде!" — попередили бек-вокалістки, і нарешті на сцені постав MONATIK. "Києве, радий вас вітати! Дозвольте себе зарекомендувати — вічно танцюючий!"

Фото: пресслужба MONATIK

І понеслося: "Вічно танцююча людина", "Love it ритм" — і вже тут у танець пустилися всі. А потім майже у всіх з'явилися сльози на очах, коли Діма читав вірш про те, що "на нас летять ракети, а ми йдемо далі" — і були "Далі йдем", а потім "Хай несе", а під час "Назавжди" платформа, на якій танцював співак, раптом стала підійматися й підняла його ледь не до стелі Українського Дому — так, щоб глядачі на всіх поверхах змогли привітатися з MONATIK.

Фото: пресслужба MONATIK

Та, власне, і сцена була влаштована так, що артист встигав поспівати для всіх глядачів навколо неї.

Фото: пресслужба MONATIK

Але, окрім захвату технічними вигадками творців шоу, захват викликають тексти пісень — наприклад, нової "Назавжди":

І навіть якщо небо розбилось… Якщо час посміє твоє ім'я згубити… Я тебе не забуду, Я тебе знайду, я тебе дожену і буду любити.

Фото: пресслужба MONATIK

Бо MONATIK — це завжди про наше спільне потаємне, максимально простими словами. За це ми його й любимо.

Скарбничка спогадів

Ну, а далі стіни Українського Дому тряслися від хвиль, які створювали всі присутні під "Я — твоє Чорне море, ти є моя Одеса", "Так вмієш лиш ти" і, звісно, перекладену на українську "Кружить" — її цього вечора Діма виконав не один раз.

Фото: пресслужба MONATIK

Після чого зняв із голови кепку і…

"Раніше я б цей капелюх просто кинув на землю, а зараз — ні, з усього треба діставати користь", — зізнався співак і оголосив аукціон. Кепку досить швидко за 70 тис. грн (!) купив чоловік на ім'я Ігор.

 Фото: Новини.LIVE

На знак вдячності співак одразу створив вірша для дружини Ігоря, попутно з'ясувавши, що в подружжя четверо доньок.

"Може, я вас дожену... синами!" — заявив MONATIK, в якого, як ми пам'ятаємо, вже є трійко синів.

Ну, і який концерт сьогодні без пропозиції руки й серця? MONATIK теж на мить поступився сценою військовому, який освідчився коханій і, звісно, почув у відповідь: "Так".

Фото: пресслужба MONATIK

"Сьогодні таку страшну ніч ми з вами пережили, — нарешті згадав співак про наше сумне. — Хочу подякувати вам за те, що після цього ви знайшли сили прийти сюди. Це все стає спогадами, за які потім дуже чіпляєшся…"

Далі у скарбничку наших спогадів MONATIK поклав "Давай танцюй" (від нього в той момент можна було підзарядити невеличку електростанцію), "Кожний раз" і пісні з нового альбому — щоб не перелічувати все заспіване, просто скажемо, що пролунало все, що ти знаєш, і навіть більше.

Фото: пресслужба MONATIK

А під "Мокру дівчинку" співак спустився до глядачів під сцену й затанцював разом із ними.

 Фото: Новини.LIVE

Завершивши виступ віршем про те, що навіть у найтемніші часи треба залишатися людиною, артист спробував піти зі сцени, проте його швидко викликали "на біс".

"На біс" було потужне попурі з хітів MONATIK, а на завершення співак в унісон із глядачами виконав Гімн України — його, звісно, співали всі, і на очах були сльози.

 Фото: Новини.LIVE

Якщо ти зараз шкодуєш, що не побачив цього на власні очі й не почув на власні вуха, занотуй: наступний концерт MONATIK відбудеться 20 вересня у столичному Палаці спорту. Тож готуйся!

Читай також: Бабак, шерифи й любов. Що можна побачити на виставці "Херсон. Степ тримає"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У селі на Київщині збудували тимчасовий дерев'яний міст: основний закриють на ремонт - 412x412
Новини

Вероніка Киреєва

У селі на Київщині збудували тимчасовий дерев'яний міст: основний закриють на ремонт

На Київщині модернізують систему оповіщення: сирени вмикатимуться лише там, де є загроза - 412x412
Новини

Вероніка Киреєва

На Київщині модернізують систему оповіщення: сирени вмикатимуться лише там, де є загроза

Українські полярники показали красу зимової Антарктики: відео - 412x412
Новини

Вероніка Киреєва

Українські полярники показали красу зимової Антарктики: відео

Як ремонтують пошкоджений російським обстрілом трубопровід: фото - 412x412
Новини

Вероніка Киреєва

Як ремонтують пошкоджений російським обстрілом трубопровід: фото

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації