Цікаві українські подкасти, які з'явились під час війни

Цікаві українські подкасти, які з'явились під час війни українські подкасти

З початку війни медіаспільноти України об’єднали свої зусилля та створили подкасти, аби забезпечувати людей інформацією. Це історії людей, які перебували в окупації, думки та поради фахівців та розмови про реальне, яке наштовхує наш народ на перемогу та перехід на українську.

 

Ми зібрали добірку найважливіших подкастів, які варто додати в збережені.

 

“Регенерація”

 

“Регенерація”

 

Подкаст від диджитал-агенції Hexagon розкриває розмови з представниками креативних індустрій про відбудову повоєнної України. Про перемогу нашої держави та відновлення країни, про мрії та виклики, а також про відмову від всього російського та волонтерство.

 

“Фронт креативних індустрій”

 

“Фронт креативних індустрій”

 

Подкаст від Cases Media вирішили створити за тиждень після початку великої війни. Це розмови з учасниками боротьби проти росії на інформаційному фронті, які дають змогу дізнатися про життя українців в умовах війни.

 

“РозМови”

 

“РозМови”

 

Ведучий Андрій Москалюк вважає подкаст корисним для переселенців, які борються з собою, щоб перейти з російської на українську мову в побуті.

 

“Час діяти”

 

“Час діяти”

 

Подкаст ведучої “Радіо НВ” Алли Кошляк. Він розповідає про людей, які попри тиск тримають активну громадянську позицію та створюють організації задля допомоги суспільству та країні. Теми зустрічей торкаються роботи громадських організацій в Україні, гендерної рівності в армії та також важливості вивчення основ із тактичної медицини.

 

“Напалм”

 

“Напалм”

 

Онлайн-видання “Бабель” створило подкаст про людей різних професій, які переживають війну. Він існує з метою показати людям, що вони не одні в такий важкий час. 

 

“Сирена”

 

“Сирена”

 

Наступним виданням, яке також вирішило запустити подкаст стало “Ґрати”. Це розповідь про життя у війну в українських містах та селах. Подкаст створили в перший день повномасштабного вторгнення, аби зафіксувати події та відчуття. 

 

“Людина в окупації”

 

“Людина в окупації”

 

“Радіо Треба” - це подкаст з історіями психологів, журналістів, священиків та активістів, які діляться досвідом та лайфхаками, які варто знати в умовах окупації. Адже тут зібрані відповіді на актуальні запити суспільства, які з часом тільки зростають.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації