Як оплатити комунальні послуги в ЖК "Комфорт-Таун" онлайн: проста інструкція

Як оплатити комунальні послуги в ЖК "Комфорт-Таун" онлайн: проста інструкція Фото: Unsplash

Раніше, щоб розрахуватися за спожиті комунальні послуги, необхідно було відвідати поштове чи банківське відділення та стояти в довгій черзі. Та на щастя, ці часи давно минули. Сьогодні жителі комплексу "Комфорт-Таун" можуть заплатити за електроенергію, воду та опалення онлайн, навіть не виходячи з квартири. Подробиці — далі в матеріалі.

Оплата комунальних послуг у ЖК "Комфорт-Таун": які є варіанти

Житловий комплекс "Комфорт-Таун" став одним з перших об’єктів на мапі Києва, що втілив сучасну концепцію "міста в місті". На території розташовані 25 багатоповерхових будинків і вся необхідна інфраструктура для комфортного життя, роботи й відпочинку. Обслуговуванням комплексу, а також веденням договорів про надання мешканцям комунальних послуг займається однойменна керівна компанія.

Завдяки договорам про співпрацю, які КК "Комфорт-Таун" уклала з електронними платіжними сервісами, мешканці можуть розрахуватися з постачальниками комунальних послуг через інтернет без будь-яких черг. На вибір запропоновано декілька варіантів:

 • Мобільний застосунок "Комфорт-Таун". 
 • Інтернет-банкінг. Власники платіжних карток "ПриватБанк" можуть переказати кошти на офіційному сайті фінансової установи або в "Приват24". Зрозумілі підказки системи допоможуть швидко здійснити транзакцію.
 • Сервіси онлайн-платежів. Один із найзручніших варіантів — оплачувати рахунки за світло, воду та опалення на сайті Portmone: для цього знадобиться лише картка будь-якого українського банку з необхідною сумою на балансі. Ініціювати оплату можна в декілька кліків. У більшості випадків гроші надходять на рахунок постачальника послуг миттєво (максимальний термін очікування — 3 робочі дні).

Оплата через Portmone: деталі, які необхідно знати

Платформа Portmone пропонує зручний алгоритм оплати комунальних послуг для мешканців ЖК "Комфорт-Таун". Скористатися ним можуть як зареєстровані, так і анонімні платники.

Якщо ви не зареєстровані на сайті, виконайте наступні дії:

 1. У головному меню оберіть розділ "Комунальні послуги".
 2. Оберіть регіон (м. Київ) і знайдіть у списку підприємство "Комфорт-Таун". Щоб пришвидшити процес, можна знайти компанію за назвою.
 3. Вкажіть особовий рахунок і натисніть кнопку "Оплатити".
 4. На сторінці, що відкриється, ви побачите всі дані за вашою адресою та суму до оплати. За необхідності суму можна скоригувати.
 5. Вкажіть дані банківської картки, з якої будуть зняті кошти, а також актуальну електронну адресу. 
 6. Натисніть кнопку "Оплатити".

Лист із квитанцією про сплату надійде на вашу електронну пошту.

Користувачі, які попередньо зареєструвалися на сайті Portmone, можуть знаходити відповідні рахунки за адресою в особистому кабінеті та оплачувати їх ще швидше. Для цього необхідно зробити наступне: 

 1. Зареєструйтеся та/або авторизуйтеся на сайті. 
 2. Створіть адресу в особистому кабінеті.
 3. Знайдіть виставлені за нею рахунки, зокрема платіжку від компанії "Комфорт-Таун", і додайте їх до адреси.
 4. Виберіть потрібний рахунок і здійсніть оплату. Також можна одразу оплатити всі виставлені рахунки, натиснувши на відповідну кнопку.

Чому мешканці ЖК "Комфорт-Таун" обирають Portmone

Надійний захист конфіденційної інформації, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, можливість налаштувати нагадування або автоплатежі, мінімальна комісія — головні переваги Portmone. На платформі створені всі умови для того, щоб жителі ЖК "Комфорт-Таун" могли швидко та своєчасно переказувати гроші на рахунки комунальників. Якщо ви ще не переконалися в цьому особисто, саме час спробувати!

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації