Екзотичні птахи Київського зоопарку переїхали до оновленого літнього авіарію: фото

Екзотичні птахи Київського зоопарку переїхали до оновленого літнього авіарію: фото Усі фото: zoo.kyiv.ua

У Київському зоопарку екзотичні птахи повернулись до оновленого літнього водно-болотного авіарію. Про це повідомили у пресслужбі Київзоо.

Зокрема, до великого зеленого вольєра для птахів переїхали червоні та священні ібіси, чепура мала, коровайка бура, косар, султанка, каролінка, казарка червоновола, цесарка грифова та квак.

Загальна площа вольєра становить понад 150 квадратних метрів, а висота — 5 метрів. Для відтворення натурального середовища долівку встелили природним ґрунтом, річковим піском, торфом та щепою.

Також там облаштували штучний водограй та ставок, на берегах яких росте трава, чагарники та плющ. Для птахів створили схованки, насісти та місця для гніздування. Тож тепер пернаті забезпечені усіма умовами для комфортного проживання.

0 / 0

У Київському зоопарку розповіли, що харчування, птахів, які живуть в авіарії, містить м'ясний та рибний фарш, професійний гранульований корм, овочі, фрукти, зернові суміші та каші, а також свіжу зелень.

Окрім екзотичних птахів, на свої рідні водно-болотні угіддя також вже повернулись лебеді, фламінго, гуси, пелікани та інші пернаті.

Нагадаємо, раніше у Київському зоопарку оновили вольєри, у яких мешкають ведмеді. Для клишоногих встановили питні фонтанчики, підвісили гамаки, облаштували платформу для денного відпочинку та альпійську гірку.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації