Фото Андріївської церкви — серед найкращих на конкурсу Wiki Loves Monuments 2023

Фото Андріївської церкви — серед найкращих на конкурсу Wiki Loves Monuments 2023 Фото: Максима Попельнюха

Фотографія столичної Андріївської церкви увійшла до п'ятірки найкращих на найбільшому міжнародному фотоконкурсі Wiki Loves Monuments 2023. Про це повідомляє "Вікімедіа Україна".

Знімок Андріївської церкви авторства Максима Попельнюха посів на конкурсі четверте місце. Світлина датована 17 листопада 2021 року.

Фотографія — моє давнє хобі. У мережі викладаю тільки маленьку частину всього відзнятого, тому вирішив надати свої фото Вікіпедії для того, щоб якомога більше людей у світі побачили, яка неймовірна і мальовнича наша Україна, — каже Максим. 

Перемогу в конкурсі Wiki Loves Monuments цьогоріч здобула фотографія Великих пірамід у єгипетській Газі, зроблена під час мистецької виставки Forever is Now. Авторка світлини Мона Хассан Або-Абда сфотографувала на фоні пірамід інсталяцію у вигляді двох напівпрозорих долонь, що торкаються одна одної.

Фото: Мона Хассан Або-Абда

Автори знімків, які посіли з 1 по 10 місця, отримають призи та дипломи, з 11 по 15 місця — дипломи, а з 16 по 25 — почесну згадку. Повний перелік переможців цьогорічного конкурсу можна знайти на сайті Wiki Loves Monuments.

Загалом же цього року понад 4700 фотографів подали на конкурс майже 220 тисяч світлин пам'яток із 46 країн. Кандидатами на перемогу у міжнародному конкурсі були фіналісти національних етапів — кожна з країн-учасниць представила до 10 номінантів міжнародному журі. 

Нагадаємо, у "Дії" триває голосування за членів національного журі від України на Євробачення 2024. Саме вони вирішуватимуть, скільки балів віддати від України артистам з інших країн на міжнародному пісенному конкурсі у Мальме.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації