На Київщині створили модульний екоготель із дзеркальними будиночками, де можна усамітнитись

На пагорбах між селами Мала Бугаївка та Дерев'янки на Київщині з'явився екоготель із дзеркальними будиночками, де гості можуть усамітнитись і майже не бачити інших людей. Його створив підприємець Володимир Мельничук, пишуть Texty.org.ua.
Готель відкрив свої двері торік і наразі складається з двох модульних будинків. Тут замість традиційної рецепції — гамаки, а замість телевізора — краєвиди мальовничої природи.
Власник екоготелю Володимир Мельничук — біолог за освітою. Він є засновником компанії, що виготовляє модульні будинки, а також розробляє мобільні прально-лазневі комплекси для військових і пересувні реабілітаційні центри.

Володимир з дружиною шукали ідеальну ділянку для створення модульного готелю на Київщині протягом восьми місяців. Зрештою, вони придбали землю у Фастівському районі та розпочали інвестиційний проєкт. Ділянка оточена лісом, а поруч — колишній колгоспний сад та ресторанний комплекс.
Інвестор вклав у проєкт близько 56 тисяч доларів і зараз отримує пасивний дохід — 20% прибутку. Готелем же займається команда Володимира. Окупність проєкту становить 5-6 років.
Вартість проживання в екоготелі — 3900 грн за першу ніч та 3500 грн — за кожну наступну. Будинки бронюють переважно жінки 20-40 років, які приїжджають на відпочинок зі своїми партнерами. Також досить багато військових, для яких тут діє знижка. Правда, щоб дістатися до готелю потрібна машина, і варто врахувати, що дорога у цій місцевості погана.

Стіни будиночків зробили дзеркальними, щоб вони гармонійно зливалися з природою, не заважаючи гостям милуватися краєвидами. А на покрівлі висадили очиток — невибагливий сукулент, який не потребує догляду.
Пересуватися територією можна екостежками. Між двома соснами облаштували "Палубу тиші" — дерев'яний поміст для медитацій, йоги чи просто відпочинку. А щоб зустріти захід сонця, варто піднятися на Sunset Point.
На пагорбі облаштували місце для вогнища, а землю довкола засипали річковою галькою. Воду отримують зі свердловини, а локальна каналізація працює на основі септика з фільтрами.
Спершу місцеві зустріли готель насторожено, навіть подали скаргу до Державної інспекції архітектури та містобудування, однак перевірка не виявила порушень. Зрештою, Володимир домовився з громадою: вони можуть вільно гуляти територією, якщо не смітитимуть, дотримуватимуться тиші та не розпалюватимуть багаття.

У планах Володимира — збільшити кількість будинків, зберігаючи атмосферу усамітнення. Територія у 14 гектарів дозволяє розташувати їх так, щоб краєвид відкривався не на сусідні будівлі, а на природу.
Незабаром тут з'являться чани, а також планують облаштувати сонячну електростанцію. У теплицях вирощуватимуть органічні овочі та зелень, а в перспективі — відкриють ремісницький центр. Ще Володимир хоче запровадити на території цифровий детокс, щоб гості могли на якийсь час відкласти свої смартфони.

Крім того, Володимир планує створити тут своєрідну екостанцію, куди зможуть приїжджати вчені для дослідження місцевої флори й фауни. Сам він уже вивчає природу цих пагорбів, описуючи види рослин і тварин, що тут мешкають.
Читай також: "В Україні запустили застосунок для пошуку друзів у подорожах"