На Київщині створили модульний екоготель із дзеркальними будиночками, де можна усамітнитись

На Київщині створили модульний екоготель із дзеркальними будиночками, де можна усамітнитись Фото: Володимир Мельничук/texty.org.ua

На пагорбах між селами Мала Бугаївка та Дерев'янки на Київщині з'явився екоготель із дзеркальними будиночками, де гості можуть усамітнитись і майже не бачити інших людей. Його створив підприємець Володимир Мельничук, пишуть Texty.org.ua.

Готель відкрив свої двері торік і наразі складається з двох модульних будинків. Тут замість традиційної рецепції — гамаки, а замість телевізора — краєвиди мальовничої природи.

Власник екоготелю Володимир Мельничук — біолог за освітою. Він є засновником компанії, що виготовляє модульні будинки, а також розробляє мобільні прально-лазневі комплекси для військових і пересувні реабілітаційні центри.

Фото: Володимир Мельничук/texty.org.ua

Володимир з дружиною шукали ідеальну ділянку для створення модульного готелю на Київщині протягом восьми місяців. Зрештою, вони придбали землю у Фастівському районі та розпочали інвестиційний проєкт. Ділянка оточена лісом, а поруч — колишній колгоспний сад та ресторанний комплекс.

Інвестор вклав у проєкт близько 56 тисяч доларів і зараз отримує пасивний дохід — 20% прибутку. Готелем же займається команда Володимира. Окупність проєкту становить 5-6 років.

Вартість проживання в екоготелі — 3900 грн за першу ніч та 3500 грн — за кожну наступну. Будинки бронюють переважно жінки 20-40 років, які приїжджають на відпочинок зі своїми партнерами. Також досить багато військових, для яких тут діє знижка. Правда, щоб дістатися до готелю потрібна машина, і варто врахувати, що дорога у цій місцевості погана.

Фото: Володимир Мельничук/texty.org.ua

Стіни будиночків зробили дзеркальними, щоб вони гармонійно зливалися з природою, не заважаючи гостям милуватися краєвидами. А на покрівлі висадили очиток — невибагливий сукулент, який не потребує догляду.

Пересуватися територією можна екостежками. Між двома соснами облаштували "Палубу тиші" — дерев'яний поміст для медитацій, йоги чи просто відпочинку. А щоб зустріти захід сонця, варто піднятися на Sunset Point.

На пагорбі облаштували місце для вогнища, а землю довкола засипали річковою галькою. Воду отримують зі свердловини, а локальна каналізація працює на основі септика з фільтрами.

Спершу місцеві зустріли готель насторожено, навіть подали скаргу до Державної інспекції архітектури та містобудування, однак перевірка не виявила порушень. Зрештою, Володимир домовився з громадою: вони можуть вільно гуляти територією, якщо не смітитимуть, дотримуватимуться тиші та не розпалюватимуть багаття.

Фото: Володимир Мельничук/texty.org.ua

У планах Володимира — збільшити кількість будинків, зберігаючи атмосферу усамітнення. Територія у 14 гектарів дозволяє розташувати їх так, щоб краєвид відкривався не на сусідні будівлі, а на природу.

Незабаром тут з'являться чани, а також планують облаштувати сонячну електростанцію. У теплицях вирощуватимуть органічні овочі та зелень, а в перспективі — відкриють ремісницький центр. Ще Володимир хоче запровадити на території цифровий детокс, щоб гості могли на якийсь час відкласти свої смартфони.

Фото: Володимир Мельничук/texty.org.ua

Крім того, Володимир планує створити тут своєрідну екостанцію, куди зможуть приїжджати вчені для дослідження місцевої флори й фауни. Сам він уже вивчає природу цих пагорбів, описуючи види рослин і тварин, що тут мешкають.

Читай також: "В Україні запустили застосунок для пошуку друзів у подорожах"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

В "Охматдиті" немовляті вперше в Україні пересадили печінку від несумісного донора - 412x412
Новини

Вероніка Киреєва

В "Охматдиті" немовляті вперше в Україні пересадили печінку від несумісного донора

У центрі Києва пасажирський транспорт змінить роботу: подробиці - 412x412
Новини

Тетяна Трифонова

У центрі Києва пасажирський транспорт змінить роботу: подробиці

Обстріл Києва 7 травня: є загиблі, постраждалі та руйнування - 412x412
Новини

Тетяна Трифонова

Обстріл Києва 7 травня: є загиблі, постраждалі та руйнування

Дизайнерка Лілія Літковська: "Сьогодні українська мода — не просто індустрія, а культурний фронт" - 412x412
Інтерв'ю

Редакція "ТиКиїв"

Дизайнерка Лілія Літковська: "Сьогодні українська мода — не просто індустрія, а культурний фронт"

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації