На Київщині відзначили юнаків, які винесли односельців з палаючого будинку
![На Київщині відзначили юнаків, які винесли односельців з палаючого будинку](/media/%D0%B4%D1%81%D0%BD%D1%81_%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D0%BA%D0%B0_%D1%85%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D1%86%D1%8F%D0%BC.jpg)
На Київщині відзначили героїчний вчинок двох юнаків з села Мигалки Бучанського району. 20-річний Кирилл Віцький та 19-річний Владислав Ротарь врятували односельців з палаючого будинку. Про це повідомили в ГУ ДСНС України у Київській області.
![На Київщині двоє юнаків врятували односельців з палаючого будинку](/media/ckeditor_uploads/2024/03/23/1_iYaYk4q.jpg)
Пожежа сталася пізно ввечері 17 березня на вул. Польова. Вогонь першою побачила мама Кирилла. Вона викликала рятувальників, а син з товаришем побігли до палаючого будинку.
Щоб потрапити в оселю, хлопці вибили вікно. Всередині вони побачили жінку, яка не могла самостійно пересуватися, та її співмешканця. Кирилл та Владислав винесли їх на свіже повітря.
Згодом на місце приїхали медики й рятувальники. Пожежники загасили вогонь, а лікарі надали допомогу потерпілим.
Про свій мужній вчинок хлопці розповідають просто і сором'язливо. А мешканці Мигалок пишаються їхнім героїчним вчинком.
Раніше "ТиКиїв" писав, що у столиці врятували чорно-бурого лиса, якого власник морив голодом. Історію порятунку тварини читай тут.