На Подолі відкрився бар "Ши" з кавою, сніданками та бургерами: заклад працює у тестовому режимі
Новий бар "Ши" у Києві. Фото надані Віледжу закладом "Ши"
На вулиці Андріївській у тестовому режимі почав роботу новий бар "Ши". Офіційне відкриття закладу заплановане на 3 липня. Про це пише Віледж з посиланням на коментар закладу.
Назва проєкту відсилає до штучного інтелекту. Спершу команда планувала використовувати алгоритми для персоналізації замовлень, однак згодом від цієї ідеї відмовилися через юридичні обмеження щодо обробки даних. Водночас назва "Ши" залишилася — вона походить із робочої назви проєкту та виявилася зручною для вимови.
Заклад працює у двох форматах: вдень тут подають каву та сніданки, а ввечері простір перетворюється на бар. Меню розробив шеф-кухар Руслан Давидов. Концепція передбачає сніданки протягом усього дня, а також бургери, сендвічі та закуски.
Наразі заклад не оприлюднив меню з цінами у відкритому доступі. Відомо лише, що в основі пропозиції — сніданки all day, бургери, сендвічі, десерти та класичні кавові напої.
"Ши" розрахований на 20–25 гостей.
Інтер'єр команда створювала самостійно разом із друзями, поступово формуючи простір у процесі роботи. Дизайн описують як "ситуативний".
Офіційне відкриття закладу заплановано на 3 липня. А поки що заклад працює у тестовому режимі.
Раніше ми розповідали, що у Києві неподалік від Галицької площі відкрили новий коктейльний бар Sociopath з приватною атмосферою та широкою коктейльною картою.
Заклад працює за адресою Андріївська, 8-12, з 10:00 до 22:00 (понеділок та вівторок вихідні).