"Шампанське вціліло!": киянка показала свою розбиту квартиру після обстрілу

"Шампанське вціліло!": киянка показала свою розбиту квартиру після обстрілу Фото: скриншот

Киянка показала свою квартиру, після нічного обстрілу. У ролику видно, що в ній вибиті вікна, речі знищено, усюди валяються уламки й скло. Однак пляшки шампанського залишилися неушкодженими.

Не дивлячись на це все... Шампанське вціліло! — вигукує жінка в ролику.

Завдяки її реакції відео розійшлося соцмережами.

Читай також: "Депо "Дарниця" потрапило під російський обстріл: один поїзд суттєво пошкоджено"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня - 412x412
Афіша

Ілля Прокопенко

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

До українських полярників на станції "Академік Вернадський" завітав королівський пінгвін: фото - 412x412
Новини

Юлія Любченко

До українських полярників на станції "Академік Вернадський" завітав королівський пінгвін: фото

Кияни допомагають відновлювати кіностудію Довженка після російського удару: як пройшла толока - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Кияни допомагають відновлювати кіностудію Довженка після російського удару: як пройшла толока

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації