Стартувало опитування про те, наскільки доступною є комунікація влади Києва з містянами

У Києві стартувало анонімне опитування про доступність інформації від міської влади та прогалини в її комунікації. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Опитування має показати, що заважає киянам повноцінно отримувати важливу інформацію від міської влади. Йдеться не лише про технічні чи цифрові перешкоди, а й про те, чи відчувають люди, що їх чують і розуміють.
У КМДА кажуть, що особливо цінними будуть відповіді від людей з інвалідністю та старшого віку, батьків маленьких дітей, а також тих, хто може стикатися з бар'єрами в доступі до інформації та муніципальних послуг.
Участь можуть взяти всі повнолітні жителі Києва: як ті, що мешкають у місті постійно, так і тимчасові переселенці. Опитувальник доволі об'ємний, і на те, щоб дати відповіді на усі питення, піде понад 15 хвилин.
Як взяти участь:
- Онлайн: заповнивши анкету з питаннями до 16 червня;
- Телефоном: зателефонувавши на номер 15-51 до Контактного центру міста Києва (дзвінок тарифікується за умовами оператора).
- Офлайн: інтерв'юери БФ "Рокада" опитуватимуть отримувачів соціальних і медичних послуг.
Усі відповіді оброблятимуться анонімно, і вони не міститимуть персональних даних. Результати опитування та практичні рекомендації, як покращити міські інформаційні політики, представлять у липні цього року.
У КМДА наголошують, що кінцева мета — забезпечити таку комунікацію, за якої ані інформація, ані люди "не губилися б у системі".