Take It Down допоможе видаляти свої відверті зображення з інтернету

Поділитися

Take It Down допоможе видаляти свої відверті зображення з інтернету

Take It Down допоможе видаляти свої відверті зображення з інтернету Фото: Unsplash

Новий онлайн-інструмент Take It Down дозволяє видаляти свої відверті зображення та відео з інтернету.

Фото
Фото: Unsplash

Сервіс Take It Down розроблений Національним центром, що займається зниклими і експлуатованими дітьми США і частково фінансується Meta Platforms, власником Facebook та Instagram. Про це повідомляють у The Guardian.

Сайт дозволяє будь-кому анонімно і без завантаження фактичних зображень створити те, що по суті є цифровим відбитком зображення. Потім цей відбиток (унікальний набір чисел, який називається "хеш") потрапляє в базу даних, і технічні компанії, які погодилися брати участь у проєкті, видаляють зображення зі своїх сервісів.

Платформами-учасниками Take It Down є Facebook і Instagram Meta, Yubo, OnlyFans і Pornhub, що належать Mindgeek. Якщо зображення розміщено на іншому сайті або надіслано через зашифровану платформу, наприклад WhatsApp, його не буде видалено.

М ожна видалити фото з інтернету
Фото: Unsplash

Антигона Девіс, керівниця відділу безпеки Meta, повідомила, що сервіс Take It Down є одним із багатьох інструментів, які компанія використовує з метою запобігання жорстокому поводженню з дітьми та їх експлуатації на своїх платформах.

Сайт працює як з реальними, так і зі створеними штучним інтелектом зображеннями та дипфейками.

Новий онлайн-інструмент має на меті надати змогу підліткам або людям, які колись були підлітками, видаляти з інтернету відверті зображення та відео про себе, – повідомляє The Guardian.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації