У Києві та в понад 50 країнах світу проведуть рекордну молитву за Україну

У Києві та в понад 50 країнах світу проведуть рекордну молитву за Україну Фото: "ТиКиїв"

У другу річницю початку повномасштабної війни, 24 лютого, відбудеться масова молитва за Україну. Подія проходитиме одночасно у Києві та ще у понад 50 країнах світу, і під час неї планують встановити рекорд масової молитви. 

Захід має привернути увагу до другої річниці війни та об'єднати інші країни навколо України. У молитві візьмуть участь представники різних конфесій, щоб продемонструвати підтримку духовної культури та приклад єдності української нації.

Молитви за Україну відбудуться у різних країнах світу, а долучитися до ініціативи можна буде протягом доби, щоб разом встановити світовий рекорд з найбільшої кількості об'єднаних людей навколо молитви за мир! Ініціатором події стала міжнародна організація Peace Committee of Ukraine.

Головна подія відбудеться о 12:00 у Києві — з прямою трансляцією з інших країн та залученням запрошених гостей: представників різних конфесій, посадовців, зірок, спортсменів тощо. Подію вестимуть ведуча Анастасія Красницька та актор Сергій Комаровський.  Місце проведення і деталі заходу поки не розкривають.

Ми вирішили об'єднати увесь світ та зробити рекорд, щоб показати наскільки багато людей по всьому світу підтримують українців у боротьбі за справжні цінності, мир, свободу і цілісність нашої країни, — каже президентка Peace Committee of Ukraine Юлія Гершун.

Нагадаємо, експонати з фондів Києво-Печерської лаври представили на виставці "Перехрестя: Швеція — Україна (1000 років)". Вона відкрилася в Музеї шведської армії у Стокгольмі.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації