У "Києві Цифровому" з'явилися онлайн-виставки та аудіогіди київськими музеями

У "Києві Цифровому" з'явилися онлайн-виставки та аудіогіди київськими музеями Фото: музей Ханенків

"Київ Цифровий" презентував проєкт із віртуалізації музейного надбання і туристично-культурної спадщини столиці. У межах проєкту створили цифрові продукти для шести музеїв Києва і Національного заповідника "Києво-Печерська Лавра", а також віртуальний тур локаціями пам'яті Чорнобильської трагедії.

Мета проєкту − популяризувати і зберегти культурно-туристичну спадщину Києва та України за допомогою VR і AR технологій.

Відкриваємо цифрові двері історії Києва, щоб кожен охочий зміг ближче познайомитися з українською культурою, захопитися нею та зберегти її для наступних поколінь. Щоб робити це було ще захопливіше, ми доповнили його AR та 3D об'єктами і VR-турами. Бережемо нашу спадщину, щоб завтра було чому дивуватись, чим пишатись і що захищати, – зазначає команда "Київ Цифровий".

У новому спецпроєкті "Київ Цифровий" можна:

  • побувати в кабінеті Михайла Грушевського;
  • переглянути унікальні зразки української святкової вишивки;
  • побачити Національний заповідник "Києво-Печерська Лавра" з висоти пташиного польоту;
  • побачити живописні шедеври з колекції Ханенків.

Або ж можна обрати власний маршрут на київському гайді. До перегляду доступні колекції Київської картинної галереї, Національного музею українського народного декоративного мистецтва, музею Івана Гончара, музею Ханенків, Історико-меморіального музею Михайла Грушевського та Музею видатних діячів української культури.

Також за допомогою додатку можна вирушити у віртуальний тур Трухановим островом, локаціями пам'яті Чорнобильської трагедії та пройти квест-прогулянку в стилі ретро.

Раніше "ТиКиїв" писав, що у підвалі церкви заповідника "Софія Київська" виявили загадкові знахідки. Детальніше про них читай тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації