В інституті Амосова відкрили оновлену реанімацію світового рівня: фото

В інституті Амосова відкрили оновлену реанімацію світового рівня: фото Усі фото: пресслужба фундації "Надієтворці"

У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова відкрили повністю оновлену дитячу реанімацію з новітнім обладнанням. Її модернізували коштом фундації "Надієтворці" та за підтримки Sushko Foundation.

Капремонт реанімаційного відділення тривав пів року та коштував 28 млн грн. Площу реанімації збільшили більш ніж удвічі, а простір у ній перепланували. Це дозволило створити додаткові приміщення, серед яких — стерильний ізолятор, куди потраплятимуть пацієнти після таких кардіохірургічних втручань, як трансплантація серця або операції у новонароджених, а також для дітей, що перебувають на ЕКМО. Також більше простору стало для роботи лікарів.

0 / 0

Відділення доукомплектували сучасною апаратурою, яка відповідає потребам високоспеціалізованої допомоги. Зокрема, тут тепер працює єдина в Україні ультразвукова діагностична система Philips Compact Ultrasound System 5500CV з датчиками та візком Deluxe Compact. 

Також придбали нові реанімаційні модулі, гемодіалізні точки, функціональні реанімаційні ліжка та кувез (інкубатор для підтримки життя найменших пацієнтів), шприцеві помпи, газовий аналізатор, спеціалізоване устаткування для ендоскопічних процедур та комфортні медичні меблі.

Для комфорту пацієнтів та персоналу облаштували зручні палати, простір для відпочинку медиків, створили зрозумілу навігацію та продуману ергономіку. 

Оновлена реанімація відкриває можливість збільшити кількість оперативних втручань і підвищити комфорт як для дітей та їхніх батьків, так і для лікарів, які тут працюють, — каже директор інституту Амосова Василь Лазоришинець.

0 / 0

У відділенні також встановили нову припливно-витяжну установку Rosenberg, яка була сконструйована спеціально для цього медзакладу. Вона повністю автоматизована, має чотири ступені очищення повітря та систему зволоження — все згідно зі стандартами ISO для реанімаційних палат.

Архітектурним проєктом відновлення реанімаційного відділення займалося архітектурне бюро з Нідерландів EGM architecten, яке спеціалізується на об'єктах охорони здоров'я по всьому світу. У дизайні використали українські народні мотиви, а оздоблення стін виконали за допомогою 3D-принтера. 

Нагадаємо, у Дарницькому районі столиці капітально відремонтували укриття на 200 людей, розташоване на території районної поліклініки. Раніше приміщення було повністю затоплене, тож там провели роботи з водопониження, а потім повністю оновили сховище.

Читай також: "В Ірпені почали будувати нову багатоповерхівку на місці зруйнованої російською авіабомбою"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації