З 4 травня у деяких районах Києва обмежать рух транспорту: пройдуть ремонтні роботи
У кількох районах Києва буде обмежено рух транспорту. Фото: КМДА
З понеділка, 4 травня, в столиці у кількох районах обмежать рух транспорту через ремонтні роботи. Про це повідомляє КМДА.
Так, 4 травня, з 8:00 до 20:00, частково обмежать рух Набережним шосе в Печерському районі столиці. Зокрема ремонтуватимуть дощову каналізацію на ділянці біля станції метро "Дніпро" (зі сторони ринку "Рибалка"). Під час робіт рух транспорту обмежать однією смугою.
Рух Оріховатським шляхопроводом у Голосіївському районі обмежать з 4 травня з 11:00 до 10 травня 20:00. На цій ділянці ремонтні роботи пройдуть на пішохідному тротуарі, через що рух транспортних засобів у правій смузі в напрямку Деміївської площі частково обмежать.
Також з 4 травня до 9 серпня частково обмежуватимуть рух шляхопроводом через трамвайні колії на Великій Кільцевій дорозі. На цій ділянці триватиме ремонт конструктивних елементів шляхопроводу. На час проведення робіт рух автомобілів обмежать першою та частково другою смугами в напрямку міста Буча. В цьому ж напрямку буде обмежено рух пішоходів тротуарною частиною.
Раніше ми розповідали, що 4-6 травня з 09:00 до 18:00 рух проспектом Червоної Калини в Деснянському районі частково обмежуватимуть.