Sense Hub Kyiv: простір для креативних людей, що єднає сенси й серця
У серці столиці, на вулиці Ярославів Вал, 7 є креативний простір Sense Hub Kyiv. Тут усе сповнене сенсів: зони коворкінгу, сенс-рум усередині сейфу, а ще переговорні у стилі шести чуттів людини. "ТиКиїв" підкаже, як знайти нових друзів та ділових партнерів у інноваційному хабі від Sense Bank.
Sense Bank (або Сенс Банк) — один із найбільших українських банків. Ба більше, він є в переліку системно важливих банків від НБУ — тобто його діяльність має вплив на стабільність усієї банківської системи України.
Sense Bank має два модерні простори для клієнтів — у Києві та Львові. Обома керує Владислав Петренко: у Sense Hub Kyiv його можна зустріти щодня. А ще він ділиться, що кожний хаб має унікальний вайб: вони різні, але по-своєму неповторні.
Кияни — люди енергійні, відкриті до нового. Саме тому в столичному Sense Hub панує товариська атмосфера. Тут можна не тільки працювати, а й друзів заводити. Ось Микола, наш адміністратор, недавно зібрав 12 гостей хабу, і вони гуртом поїхали в гори, — з усмішкою каже Владислав.
На першому поверсі Sense Hub Kyiv зустрічає відвідувачів опенспейс-коворкінгом. Тут можна працювати та милуватися видом на Ярославів Вал.
Владислав наголошує: Sense Hub — не просто коворкінг. Це креативний простір, створений для того, щоб надихати. Тут можна знайомитися з цікавими людьми, спілкуватися на різні теми, обмінюватися досвідом, проводити ділові брифінги — та й просто дружні зустрічі.
Відвідування Sense Hub Kyiv безоплатне. Простір доступний для клієнтів Sense Bank за пакетами послуг White, Black, Caméléon, ВИГОДА, Red2.0 та Graphite, а також учасників aClub і ФОП.
- Забронювати місце можна через телеграм-бот. Залежно від пакету послуг, ти отримаєш від чотирьох до 24 квитків на місяць.
- Один квиток — це день у коворкінгу або година в переговорній кімнаті.
До речі, до переговорних можна долучати й тих, хто ще не користується послугами банку. Це працює так: клієнт бронює місце через бот і організує друзям або партнерам гостьовий візит. Кількість гостей — стільки, скільки вміщує кімната.
У сусідньому коридорчику бачимо простір для книгообміну, де можна вільно ділитися українським словом. Будь-хто — навіть не клієнт Sense Bank — може прийти й покласти книжку в комірку для інших читачів. А натомість узяти щось почитати з наявної мінібібліотеки.
Неподалік — продовження зони коворкінгу, де також вирує творчий процес. Панківський дух тут доповнюють репродукції відомих картин, а ще доробки від українських митців. Уважні відвідувачі можуть побачити на стінах хамелеонів — це тутешній талісман.
"ТиКиїв" радить: фанатам саги про Гаррі Поттера варто звернути увагу на фасад Sense Hub Kyiv. Певні, ти знайдеш там щонайменше одну цікавинку, яка тебе потішить!
За словами Владислава, гості хабу неспроста жартують, що стіни тут розмовляють. Над оформленням працювала команда талановитих дизайнерів. Стіни, зокрема, розмалювали українські сестри-каліграфині Вікторія та Віталіна Лопухіни.
"Фішка" столичного Sense Hub — це переговорні кімнати, оформлені у стилі шести людських чуттів. Ідея в тому, що клієнти Sense Bank мають унікальні ритми роботи та відпочинку, які впливають на їхні відчуття. Саме тому креативний простір дає змогу обрати саме ту кімнату, де ти почуватимешся максимально комфортно.
Перша кімната має назву "Балансувальна". Раніше тут була касова зона, нині ж це віконце поєднує два "Балансувальні" простори. Можна переглядатися з колегами напроти — або навпаки зашторитися для самітної праці.
Друга кімната — "Зорова". Обабіч розташовані місця для перемовин, а посередині — скляна поверхня, що ефективно замінює маркерну дошку. Можна робити позначки чи то пак ескізи, а візаві напроти їх одразу побачить. П'ятницями тут іноді проводять ігрові дні: з полудня можна пограти на консолі.
А ще зорова кімната чудово підходить для настільних ігор. Найпопулярнішою є Cash Flow — це симулятор керування фінансами а-ля Монополія. Поряд із гравцями завжди є тренер з фінансової грамотності, який підказує, як правильно розподіляти ігрові кошти й активи. І ці поради можна перенести на власне життя.
Інша цікава кімната — "Тактильна". На стіні тут висить поп-іт: антистрес-іграшка, яка відмінно допомогає приборкати хвилювання.
У "Тактильній" відвідувачі тиснуть на кульки поп-іт. А потім спеціально навчена людина приходить і відтискає назад, — жартує Владислав Петренко, керівник Sense Hub.
Ідею людських чуттів доповнюють дві "Ароматні" кімнати. Бокову стінку за бажання можна відсунути та створити єдиний простір. А ще кімнати сповнені пахощів: можна запалити аромапаличку та працювати собі. Або медитувати.
А ще згадаємо "Слухову" — це єдина кімната, яку в хабі не заведено бронювати задля перемовин. Це радше простір для релаксу з шумо- та світлоізоляцією. Тут навіть можна послухати колекційні платівки на вініловому програвачі.
Люди в житті не обходяться без чуття смаку — саме тому для перекусів у хабі відведена окрема смакова зона. Це місце призначене для харчування, але Владислав каже, що й працювати тут — одна насолода.
У нас дуже різні відвідувачі: з ІТ-сфери, з технічної, творчі особистості... Хтось обирає це місце, бо воно зручне, хтось тут надихається та мотивується. Є люди, які бувають у хабі по кілька годин, бо лише тут у них генеруються ідеї, і вони швидко вигорають. А хтось навпаки працює до вечора, — каже Владислав.
У серці хабу — унікальна кімната Sense Room, де поєднуються всі шість чуттів. Колись це було справжнє банківське сховище, тож нині його ще використовують як укриття під час повітряної тривоги. Двері до кімнати важать 2 тонни, а стіни тут метром завтовшки.
У самій кімнаті є змога транслювати мультимедійний матеріал на стіни через проєктор. До речі, інколи тут проводять спільний перегляд фільмів. Приємний бонус — кульки з передбаченнями: нам ось випав напис "Мрієш — роби!"
На другому поверсі розташований коворкінг-хамелеон. Меблі тут можна рухати під будь-які потреби: таким чином ця кімната може щомиті перетворитися на лекторій, тренувальну зону, ба навіть конференц-залу!
Тут регулярно проводять освітні заходи: лекції, майстер-класи, воркшопи з фінансової грамотності, маркетингу, розвитку особистого бренду, акторської майстерності тощо. Деякі заходи проходять у форматі відкритих інтерв'ю, де успішні люди діляться досвідом.
Торік ми провели понад 130 подій — і це лише лекції, без масштабних заходів! Коли ми тільки відкрилися, то заходи були ексклюзивно для клієнтів. Але віднедавна ми вирішили, що знаннями важливо ділитися, особливо в ці часи — і зробили події відкритими для всіх. Потрібна лише реєстрація, щоб ми розуміли, чи всі у нас помістяться, — каже Владислав.
Мистецькі ж заходи проводять у внутрішньому дворику. Зараз там — виставка робіт львівського художника Максима Філяка. Проходячи повз картини, можна відсканувати QR-код та дізнатися цікаві факти про кожен доробок.
Окрім виставок, дворик чудово підходить для благодійних концертів та ярмарків. Приміром, недавно тут проводили крафтовий ярмарок спільно з Made With Bravery. І за два дні захід відвідали майже 3 тисячі людей!
У дворику особливо полюбляють працювати завсідники Sense Hub Kyiv. Серед них — Анастасія, її фах — піар. Креативний простір вона відвідує вже рік.
Я живу в одній частині Києва, мій офіс в іншій, а Sense Hub — якраз посередині, це дуже зручно! Дизайн надихає щось придумувати, писати, творити. На заходах можна познайомитися з багатьма цікавими людьми. А під час блекаутів тут завжди є світло завдяки генератору. У мене іноді враження, що тут іще одна моя робота, бо я тут усіх знаю вже! — сміється Анастасія.
Працювати в Sense Hub Kyiv полюбляє й айтівець Олексій, що спеціалізується на сегменті Web3. Він відвідує хаб майже з самого відкриття: на його думку, це найкрутіша локація для роботи в столиці.
Я давно в IT, всі хаби Києва знаю. Зазвичай вони створені за шаблоном: ось тобі кавомашина, крісло, о 9 відчинили, о 20 — на вихід. А ось у Sense Hub відчувається неповторний стиль, смак, дизайн — словом, власний почерк. Ще й Ярославів Вал — історична місцевість, яку я обожнюю! — каже Олексій.
Sense Hub Kyiv — це справді унікальний простір, який не має аналогів в Україні. Це ідеальна локація для продуктивної праці та нових знайомств. Є сенс навідатися!
Читай також: 9 геніальних речей, які винайшли у Києві