9 українських стартапів, які підкорили світ

9 українських стартапів, які підкорили світ Фото: Unsplash

Вони заснували унікальний бізнес в Україні, вийшли на міжнародні ринки та підтримують вітчизняну економіку в складний воєнний час. Продуктами й розробками цих компаній залюбки користуються в багатьох країнах світу. А ми пишаємося талантами земляків та пропонуємо тобі дізнатися більше про найуспішніші українські стартапи, які підкорили світ.

Allset 

Allset 
Застосунок
​​​​Allset 

Через мобільний застосунок можна забронювати столик та оплатити рахунок, а ще отримати низку рекомендацій щодо страв у конкретному закладі. За 6 років компанії вдалося залучити $16 млн інвестицій від Andreessen Horowitz, Greysoft, EBRD тощо.

Bicovery

Bicovery
Застосунок Bicovery

Цей стартап започаткували Володимир Тутов, Олексій Тулін та Олександр Шарко у 2018 році. Застосунок допомагає людям з біполярним розладом отримувати попередження про потенційні маніакальні та депресивні епізоди. Одним із важливих функцій застосунку є моніторинг серцебиття, тривалості сну, поведінки пацієнта та аналіз отриманої інформації. Це може хоч на якийсь відсоток скоротити спроби суїциду. Bicovery став претендентом на фінансування від Українського фонду стартапів у 2020 році. На етапі pre-seed отримав грант на $25 тисяч, а згодом, на seed – ще $50 тисяч.

BetterMe

BetterMe
Застосунок BetterMe​​​​​​

Мобільний застосунок пропагує здоровий спосіб життя для 100 млн людей у 190 країнах світу. Через це постійно входить до п'ятірки найкращих світових застосунків у категорії здоровʼя та фітнесу. Відкрита аналітика компанії за 2020 рік показує виторг у $3 млн. 

MacPaw

MacPaw
Компанія MacPaw

Компанія займається розробкою програмного забезпечення та працює над розробкою програм CleanMyMac X, Setapp, Gemini 2, The Unarchiver тощо. MacPaw створив у 2008 році Олександр Косован. Наразі компанія оцінюється у $100-300 млн.

Restream

Restream
Платформа
​​​​​Restream

Стримінгову платформу заснували у 2014 році Олександр Худа та Андрій Суржинський. Спочатку її основною функцією був одночасний стримінг на різних платформах (Facebook, Twitch, YouTube), але найбільшу користь продукт приніс українським розробникам під час пандемії. Адже до цього українсько-американський стартап використовували геймери.

Esper Bionics

Esper Bionics
Компанія Esper Bionics

Hardware-стартап займається виробництвом новітніх протезів для кінцівок. Унікальним продуктом компанії є роборука Esper Hand, яка за допомогою DSP на основі машинного навчання передає дані у хмарну платформу. Стартап у 2020 році отримав грант на суму $50 тисяч від USF та окреме фінансування від фонду SMRK.

Ugears

Ugears
Компанія Ugears

Компанія створює деревʼяні механічні 3D-конструктори, складання яких стало справжнім хобі для тисяч людей у 85 країнах світу. Пазли з дерева Ugears отримали відзнаку в корпорації Disney. У 2018 році їх почали продавати.

Liki24

Liki24
Маркетплейс Liki24

Український стартап заснували у 2017 році. Liki24 – маркетплейс для пошуку медикаментів в аптеках, для порівняння цін, замовлення та доставки ліків. Станом на 2020 рік компанія збільшила обіг з $5 до $20 млн.

Petcube

Petcube
Компанія Petcube

Український стартап розробляє камери спостереження та ґаджети для власників домашніх тварин. Засновникам компанії вдалося залучити понад $25 млн інвестицій та створити впізнаваний продукт на ринку.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Вікторія Головач
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації