Трендові образи українок: огляд стиліста

Поділитися

Трендові образи українок: огляд стиліста

Трендові образи українок: огляд стиліста Фото: Unsplash

Не обов'язково вирушати до Мілана чи Парижа, аби надихнутися стильними образами. Про свіжі тренди можна дізнатися від українських fashion-інфлюенсерок, чиї луки захоплюють не лише локальну, а й іноземну аудиторію.

Матвій Калугін
На фото: Матвій Калугін

Ми запитали у стиліста Матвія Калугіна про те, які тренди нині трапляються серед українських модниць найчастіше?

Погляньмо на їхню інтерпретацію в образах!

Це не тільки стильно, але й практично. Подібна дублянка може бути вкороченою або ж довжиною до середини стегна. Вдалий вибір для холодних днів, коли хочеться зберегти елегантність в образі.

На фото (зліва направо): стилістка Анна Галебах @ganna_style, інфлюенсерка Настя Бурлака @burlakanastya

0 / 0

Саме ті, що носили наші мами у молодості. Нині популярні не тільки вінтажні вироби, а й нові шуби "під вінтаж" зі штучного хутра. Що більш фактурним та об'ємним буде хутро, то краще шуба доповнюватиме ваші луки.

На фото (зліва направо): стилістка Маргарита Мурадова @greenteanosugar, інфлюенсерка Аліса Фетісова @alice_fetisova

0 / 0

Носибельний тренд без терміну давності. Поступово такі пальта стають сучасною базою не тільки для весняного, а й зимового гардероба. Носити їх можна хоч із класичними штанами, хоч із трикотажним костюмом.

На фото (зліва направо): інфлюенсерка Аліса Фетісова @alice_fetisova, інфлюенсерка, засновниця брендів Coosh та TOTÉ Аліна Френдій @alina_frendiy

0 / 0

Зухвалі та драматичні, вони входять до переліку найбажаніших трендів на 2023 рік.  Найпопулярніші варіації – "зебра" та "леопард". Для непересічного акценту в образі цілком вистачить одного елементу у тваринному принті, а от тотал-луки будуть до вподоби прихильникам екстравагантності.

На фото (зліва направо): стилістка Анна Галебах @ganna_style, стилістка Маргарита Мурадова @greenteanosugar

0 / 0

Це поєднання отримало шалений розголос в соцмережах, і одними з трендсетерів стали саме українські блогерки. Безумовно, не надто практична опція для повсякденного життя. Втім, луки можна взяти як ідею для стилізації зйомки чи особистої фотосесії.

На фото (зліва направо): інфлюенсерка Аліса Фетісова @alice_fetisova, інфлюенсерка Юлія Хайек @yulia_hayek

0 / 0

Простий спосіб поекспериментувати з трендами – придбати акцентну, фантазійну пару взуття. Нині українські інфлюенсерки надають перевагу кольорам металік та золотому, зокрема й під час останнього тижня моди в Копенгагені. Безумовний плюс цих відтінків в тому, що вони легко поєднуються з речами різних кольорів.

На фото (зліва направо): стилістка Марина Мартинів @marinamartyniv, інфлюенсерка Аліса Фетісова @alice_fetisova

0 / 0

Ті самі, які багато хто полюбляв носити у дитинстві. Але цьогоріч вони стали одним з найвиразніших аксесуарних трендів "дорослої" моді. Українські блогерки вміло комбінують їх у повсякденних образах з шубами, пуховиками та пальтами.

На фото (зліва направо): стилістка Таня Дуду @tania_dudu, інфлюенсерка, засновниця брендів Coosh та TOTÉ Аліна Френдій @alina_frendiy

0 / 0

Якщо ти прагнеш споживати більше українського контенту і бути в курсі найактуальніших трендів, надихайся образами наших fashion-інфлюенсерок.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації