У Києві проведуть безплатні лекції та екскурсії: як потрапити

У Києві проведуть безплатні лекції та екскурсії: як потрапити Фото: Олег Переверзєв/"ТиКиїв"

На цьому тижні у Києві проведуть дві лекції та три екскурсії, взяти участь у яких можна безплатно. Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Події відбуватимуться з 14 до 16 лютого. Участь у них безплатна, але обов'язково потрібно попередньо зареєструватися. Після реєстрації учасники отримають підтвердження повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Розклад подій

Лекція "Ті, що єднають береги" — учасники дізнаються, як у давнину єднали правий і лівий береги Дніпра, хто створював і контролював переправи, а також про перші мости. На лекції розкажуть про видатних архітекторів та сучасні мости через Дніпро.

Екскурсія "Меценати Києва" — гостям розкажуть про традиції благодійництва та відомі родини меценатів Києва, а також про їхній внесок у збереження музейних цінностей. Екскурсія адаптована для людей із порушеннями слуху та пройде у супроводі перекладача жестової мови.

Лекція "Київ шістдесятників"  — слухачі дізнаються про життя київських митців і мислителів 1960-х років, про видатних членів руху шістдесятників, їхню боротьбу за свободу слова, правду та мораль.

Екскурсія "Провулками київського Кудрявця" присвячена літописним місцям столиці та творінням видатних архітекторів, художників, письменників, акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи.

Екскурсія "Святошинська сюїта" — на ній гості дізнаються про створення та розбудову Святошинського району: від курортно-дачного передмістя Києва до густонаселеного житлового масиву. Також учасникам розкажуть про життя видатних людей, які мешкали в Академмістечку.

Читай також: "Від пустиря до найдорожчого ринку міста: історія Бессарабки"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації