Радити косметику та заробляти: в Україні запустили першу афіліат-програму

Радити косметику та заробляти: в Україні запустили першу афіліат-програму Фото: Instagram.com/fabo.beauty

Один із найбільших онлайн-ритейлерів доглядової косметики й космецевтики в Україні FABO анонсував запуск афіліат-програми. Вона дозволятиме інфлюенсерам, контент-кріейторам та навіть мікроблогерам отримувати комісію за продаж косметичних засобів. 

Усе просто — ти радиш своїм підписникам помаду або тональний крем, і у разі його купівлі — заробляєш! 

Що таке афіліат-програма 

Афіліат-програма — це розповсюджений у світі формат співпраці, коли відомі бренди чи б'юті-ритейлери сплачують контент-кріейторам відсоток за продаж товарів. Наприклад, за такою схемою вже давно працюють Sephora, Chanel, Dior, Charlotte Tilbury та інші. 

Фото: www.fabo.ua 

У сучасній б'юті-сфері існує безліч кріейторів, кожен з яких має свою пристрасть. Хтось формує навколо себе ком'юніті любителів догляду за собою, інші розповідають про тренди, а хтось ділиться глибокими знаннями про активні інгредієнти та науку догляду, висвітлюючи маловідомі бренди. Ця спільна любов до догляду, продуктів та результатів об'єднує людей, і всі вони відображають це через свою унікальну естетику та стиль життя. Ми прагнемо стимулювати створення такого контенту, навіть якщо це означає поділитися нашим прибутком від продажів. Як на мене, це win-win ситуація, яка сприяє популяризації якісного догляду, — коментує створення програми засновниця бренду Бабешко Аліна. 

Як це працює 

Наприклад, ти користуєшся кремом для обличчя, дуже задоволена ефектом і хочеш порадити його своїм підписникам. Аби це зробити через афіліат-програму, треба подати заявку на сайті та відповідати певним вимогам. Серед них: 

  • бути повнолітньою/повнолітнім; 
  • мати українське громадянство; 
  • мати щонайменше 1000 підписників на платформі, де буде просуватися продукція. 

Щоб стати афіліатом, не обов'язково бути блогером-мільйонником, мати професійне обладнання чи ідеально естетичну сторінку. Достатньо захоплюватися якісним доглядом та відчувати довіру від своїх підписників. 

Після погодження заявки FABO надасть доступ до афіліат-кабінету. У ньому ти зможеш згенерувати унікальне посилання на крем та поділитися ним зі своїми підписниками. За кожну купівлю засобу за цим посиланням ти будеш отримувати поїнти, які можна конвертувати в українську гривню й вивести на карту або ж розрахуватися за продукцію на сайті FABO. 

Фото: www.fabo.ua 

Як отримати виплати 

Щоб отримати зароблені кошти на банківську карту, слід заповнити на сайті коротку форму договору співпраці й підписати її електронним підписом. Для зручності можна поширити копію паспорта через "Дію", щоб автоматично заповнити свої дані й підписатися "Дія.Підписом". 

Фото: www.fabo.ua 

Програма є повністю офіційною, прозорою та передбачає постійну технічну підтримку й рекомендації для успішних продажів. 

Зазначимо, FABO — це один з найбільших онлайн-ритейлерів доглядової косметики та космецевтики в Україні, що представляє близько 100 популярних світових брендів і регулярно додає нові позиції. 

Читай також: Домашня б'юті-рутина: 6 гаджетів для краси та здоров'я шкіри обличчя

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації