Топ сервісів для оренди електросамокатів у Києві

Топ сервісів для оренди електросамокатів у Києві Фото: Getty Images

До Києва повернулось довгоочікуване тепло, а з ним дедалі більше киян стали пересуватися містом на електросамокатах. "ТиКиїв" проаналізував популярні сервіси їх прокату, що наразі працюють у столиці. Який обрати?

Bolt

Фото: Bolt
Фото: Bolt 

Естонський сервіс оренди електросамокатів від служби таксі Bolt. Щоб скористатися послугою, потрібно у застосунку знайти самокат на мапі, просканувати спеціальний QR-код та здійснити оплату. Самокати служби оснащені GPS-навігаторами, щоб можна було дізнатися про місця їх розблокування та паркування. Оплата відбувається з прив'язаної банківської картки, або ж з попередньо поповненого гаманця Bolt. Мінімальна сума поповнення балансу Bolt — 30 грн. 

Ціна: 9 грн розблокування та 3,80 грн/хв протягом всього тижня. Оплатити поїздку можна карткою або Bolt Balance. Замовити з одного додатку можна як поїздку для себе, так і для групи до 4 осіб, обравши відповідну опцію "Групова поїздка".

Зелектра 

Zelectra
Фото: Зелектра

Щоб орендувати електросамокат, потрібно завантажити застосунок, далі просканувати QR-код та вибрати на карті транспортний засіб. Щонайбільший запас ходу електросамоката Zelectra — 30 км, максимально можлива швидкість — 20 км/год. Також тут доступна опція групових поїздок. Для цього потрібно вибрати функцію "Групова поїздка".

Ціна: 9 грн за розблокування і 4,25 грн/хв.

Veliki.ua

 Фото: veliki.ua

Сервіс активного відпочинку (мережа прокату, продажу та ремонту велосипедів), у якому також можна орендувати електросамокат. Прокат працює на ВДНГ. Для оренди у пункті прокату потрібно внести заставу за електросамокат (€400/$500/15000 грн) або ж залишити документ (на вибір — паспорт, ID-паспорт, закордонний паспорт, водійські права нового зразка) + 500 грн.

Ціни:

  • Електросамокат E-SCOOTER — 150 грн/30 хв, 300 грн/год.
  • Електросамокат E-SCOOTER FAT — 200 грн/30 хв, 400 грн/год. 

Bikenow

Фото: Bikenow

Всеукраїнська система громадського велопрокату, яка також пропонує послуги з прокату електросамокатів. Завантажуй застосунок, реєструйся в системі, потім прив'яжи картку і поповни особистий рахунок. На нього відразу потрібно закинути 200 грн, що підуть на оплату поїздки. Також при підключенні з карти списується 5 грн — це передавторизація банком. Після цього можна вирушати у подорож. 

Ціна: депозит 69 грн, щоб стартанути, 9 грн — розблокування, + 3,50 грн/хв у будні й вихідні до основного тарифу. 

JET.ua 

Фото: пресслужба JET.ua 

Ще один сервіс прокату самокатів. До одного облікового запису можна підключати до трьох самокатів. Оплата списується лише з під'єднаної до акаунту банківської картки.

Ціна: розблокування — 10 грн, хвилина — 3,90 грн, пауза — 3,90 грн. Є чотири вигідні підписки: денний абонемент на 30 хв за 110 грн, денний абонемент на 90 хв за 300 грн, тижневий абонемент за 990 грн і тиждень безплатних розблокувань за 70 грн. 

Читай також: Найкращі місця для пікніка, або де у Києві смажити шашлик 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Що буде на місці демонтованої "церкви-МАФу" біля Музею історії України - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

Що буде на місці демонтованої "церкви-МАФу" біля Музею історії України

Геннадій Попенко: "Завдяки "Будинку "Слово" я зустрівся з дружиною та доньками на один день" - 412x412
Люди

Ольга Безсонова

Геннадій Попенко: "Завдяки "Будинку "Слово" я зустрівся з дружиною та доньками на один день"

В Оболонському районі на кілька місяців обмежать рух транспорту - 412x412
Новини

Тетяна Трифонова

В Оболонському районі на кілька місяців обмежать рух транспорту

На День Києва у столиці прикрашатимуть тризуба-рекордсмена - 412x412
Новини

Валентина Твердохліб

На День Києва у столиці прикрашатимуть тризуба-рекордсмена

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації