Новий голова КМВА заявив, що "Київ Цифровий" не реагує на скарги про зачинені укриття

Новий голова КМВА заявив, що "Київ Цифровий" не реагує на скарги про зачинені укриття Фото: "ТиКиїв"/Олег Переверзєв

Команда "Київ Цифровий" не реагує на скарги щодо зачинених укриттів, подані через застосунок. Про це заявив новопризначений голова КМВА Тимур Ткаченко.

Він нагадав, що у застосунку "Київ Цифровий" доступна мапа укриттів, які є у місті. Також там можна подати скаргу на укриття, якщо воно зачинене або перебуває у неналежному стані. Ткаченко скористався цією функцією, але жодної реакції на свою скаргу не отримав.

Я переконався особисто, оперативної реакції на ці скарги немає. Зворотний зв'язок я вже очікую цілу добу, — каже голова КМВА.

Він зазначив, що проблема зачинених укриттів досі залишається гострою та нагадав про події 1 червня 2023 року, коли через зачинені двері бомбосховища загинули дві жінки та дитина. Після цих подій РНБО ухвалила рішення про створення цифрових інструментів, щоб забезпечити українцям безперешкодний доступ до укриттів. Але проблема існує і досі.

Ткаченко заявив, що дав доручення провести аудит доступності столичних укриттів (це буде вже не перший подібний аудит) та напрацювати алгоритм реагування, якщо до них неможливо потрапити. Також він розпорядився, щоб заявники, які скаржаться на стан укриттів, отримували відповідь від столичних органів влади.

Ми повинні створити умови, за яких кожен буде впевнений, що у критичний момент доступ до укриття буде гарантований, — зазначив очільник КМВА.

Нагадаємо, раніше до Тимура Ткаченка звернулась громадська організація "Пасажири Києва" із закликом відновити рух громадського транспорту в Києві під час повітряних тривог. Активісти наголошують, що це рішення лише завдає збитків місту та створює незручності для пасажирів.

Читай також: "З комп'ютерами та навчальними класами: на Київщині збудували три сучасні протирадіаційні укриття для школярів"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації