Під посольством США в Києві зібрався мітинг

Під посольством США в Києві зібрався мітинг Ілюстративне фото: wikipedia.org

Уранці в четвер, 20 лютого, біля посольства США кияни зібралися на невеликий мітинг. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

Мітингувальники стояли з прапорами України та США. Наразі їхні вимоги невідомі. Найімовірніше, приводом для мітингу стали нещодавні скандальні заяви президента США Дональда Трампа щодо України та президента Володимира Зеленського. 

На кадрах відео видно, що мітинг відбувається спокійно. У посольстві США та в поліції поки що не прокоментували ситуацію. 

Читай також: "Фільм "Порцелянова війна", що претендує на "Оскар", вийде в український прокат: де дивитись"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

За останні 10 років кількість тролейбусів у Києві скоротилася вдвічі: у чому причина - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

За останні 10 років кількість тролейбусів у Києві скоротилася вдвічі: у чому причина

Чемпіонат світу з футболу 2026: де дивитися пряму трансляцію - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

Чемпіонат світу з футболу 2026: де дивитися пряму трансляцію

Меценат з Полтави планує викупити демонтований пам'ятник Булгакову - 412x412
Новини

Євгенія Катеринчак

Меценат з Полтави планує викупити демонтований пам'ятник Булгакову

Сандалі, мюлі та "недомашні" шльопанці: 15 варіантів взуття на літо від українських брендів - 412x412
Стильний

Ірина Задорожна

Сандалі, мюлі та "недомашні" шльопанці: 15 варіантів взуття на літо від українських брендів

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації