Заклад зі змістовною шаурмою NUNU відкривається на Золотих Воротах

Заклад зі змістовною шаурмою NUNU відкривається на Золотих Воротах Фото: NUNU

Цієї середи, 13 березня, в самому центрі столиці, на Ярославовому Валу, 30/18, відкривається четверта локація мережі NUNU. Це — заклад нової хвилі з оригінальною шаурмою від київського шефа Юрія Нікітюка.

У день відкриття для гостей підготували оновлене меню, святковий шаурмовий торт, томатне пиво кожному та ексклюзивну шаурму з баранини.

У NUNU подають шаурму без стереотипів та обмежень. Тут міксують кухню Близького Сходу та Азії, відмовились від традиційного вертела, класичних білого та червоного соусів, а також капусти. Замість цього шаурму роблять за авторським баченням, не прив'язуючись до якихось стандартів. Подейкують, що шаурма NUNU — найкраща шаурма в місті.

0 / 0

Юрій Нікітюк каже, що секрет насправді — дуже простий. Як і в будь-якій іншій страві це — якісні інгредієнти, а також досвід людини, яка готує. Тому в NUNU лаваш готують самі, всі соуси також роблять самі, а м'ясо готують 10 годин та рвуть його на волокна руками, щоб отримати насичений смак, розповідає шеф-кухар.

Заклад з шаурмою NUNU відкривається на Золотих Воротах
Фото: NUNU

Ще до шаурми додають багато свіжих овочів та таких інгредієнтів, які у ній не звикли бачити: овочеву сальсу, горіхову тхіну, кінзу, горіхи та хумус. Ось так і виходить прикольний шефський стрітфуд, і таке незвичайне поєднання, що руйнує всі штампи.

  • ДЕ? Ярославів Вал, 30/18
  • КОЛИ? Відкриття 13 березня, о 12:00
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації