День закоханих раз на рік — це мало!

День закоханих раз на рік — це мало! Колаж: "ТиКиїв"

У День святого Валентина українські знаменитості поділилися з "ТиКиїв" лайфхаками, як відсвяткувати День закоханих наодинці, пережити невзаємне почуття та насолоджуватися життям з коханням та без нього.  

Злата Огнєвіч, співачка, 38 років, незаміжня  

Думаю, найбільше цього дня радіють маркетологи… і дівчата, які отримують багато подарунків. Якщо кохання є у твоєму житті, можна щодня влаштовувати незабутні моменти, вітати, обіймати, показувати, наскільки дорога тобі кохана людина. Тому кохання раз на рік — це дуже мало. Воно має бути щодня! 

Я цей день проведу на знімальному майданчику, займатимусь улюбленою роботою. 14 лютого хочу присвятити любові до своєї професії. Не буду готувати чогось надзвичайного, як і чекати. Хоча знаю чимало історій серед своїх знайомих, коли люди саме в цей день закохувалися, бо в повітрі амури розливають щось дуже особливе…

Я не вірю, що у кожної людини є друга половинка, бо що ж тоді робити з колишніми? (Сміється)  Вони що не були половинками? Усі люди — повноцінні. Не варто шукати половинки, бо тоді виходить, що ви якась неповноцінна людина, яка постійно шукає когось, хто тебе доповнить.   

В моєму житті було й невзаємне кохання, були драми й потрясіння. Але я всю свою енергію і біль сублімувала у творчість. Я вдячна за досвід, з якого народжуються сильні та глибокі пісні. Також мені дуже допомогли сесії з психотерапевтом. Я відкрила для себе багато нового на сеансах психотерапії. Йдеться не тільки про стосунки з чоловіками та моє розбите серце, а й про мою особистість та життя. Навіть розрив з колишнім приніс мені багато інсайтів. Якщо у вашому житті немає кохання, важливо зрозуміти, що ви вже створені з любові, що у вас всередині вже живе щастя. 

YAKTAK, співак, 19 років, неодружений 

Колись, коли я був малим, вважав, що 14 лютого — це особливий день, дарував валентинки в школі, але зараз усе змінилося. Я просто намагаюсь робити щось приємне щодня для своєї коханої, а не тільки 14 лютого. Для мене цей день не має особливого значення, але я буду вітати свою дівчину. Якщо у тебе немає пари, не варто на цьому зациклюватись, кохання тебе колись знайде. Для всього свій час. 

Нещасливе кохання в мене теж колись було. Це боляче, жахливі відчуття. Як я впорався? Та просто займався своєю справою, відволікався, писав музику. З цим ніяк не впоратись в один момент, потрібен час. І всі люди різні, допускаю, що комусь для щастя не потрібне кохання, достатньо просто любові до чогось, до своєї справи, наприклад.

TAYANNA, співачка, 39 років, розлучена 

Кожен день особливий, коли в серці є кохання. Тому я не відокремлюю День закоханих як щось неймовірно важливе. Це чудовий привід ще раз нагадати собі про те, що у світі є дещо вічне і прекрасне. Але робити сюрпризи, дарувати подарунки, зізнаватися у коханні, більше обіймати можна, і навіть потрібно, щодня. Зовсім не обов'язково чекати для цього особливого дня.

Нічого такого я в цей день не очікую і не планую нікого вітати. Але, можливо, хтось таємно в мене закоханий і зробить сюрприз. (Посміхається.) Дуже люблю сюрпризи, адже отримувати подарунки несподівано — завжди приємніше. 

Як у всіх нормальних людей в мене теж було нерозділене кохання. Це — обов'язковий етап становлення людини як особистості. Через таке невзаємне, болюче кохання ти ростеш, вчишся проживати різний спектр емоцій, вивчаєш саму себе в стресовій ситуації. А ще набуваєш досвід для того, щоб у майбутньому не повторювати тих самих помилок. Я страждала, шукала відповіді на свої ж запитання, поринала з головою в роботу, а потім було прийняття ситуації й закоханість в когось іншого. 

Я вірю в долю й у те, що кожен має свою місію, а ті люди, що трапляються на життєвому шляху — зустрічаються не випадково. Але зараз заведено думати, що людина повноцінно щаслива лише, коли має пару, однак щастя для кожного своє, воно може мати різні прояви, не зрозумілі іншим, і від того не перестає бути істинним щастям для тебе. А вміти плекати у собі кохання до всього, що тебе оточує і дивитись на все крізь призму кохання — дуже класне вміння, яке і насичує кожен день життя тим самим відчуттям щастя.

POSITIFF, співак, 34 роки, розлучений 

14 лютого — гарний день, щоб відзначити любов у нашому житті, відсвяткувати спільну історію, згадати  яскраві моменти, а також переосмислити та вдосконалити стосунки. Це чудова нагода подякувати своїй другій половинці за любов, підтримку та спільну місію бути разом. Я, звісно, привітаю свою кохану людину, подякую їй за кожен день, що ми провели разом, за підтримку і те, що вона дарує мені свою любов. І, звичайно, я очікую взаємності, але для мене головне — дарувати радість та любов.

У моєму житті були моменти, коли симпатії були невзаємними. Я впорався з цим, прийнявши, що самоцінність не залежить від відповіді іншої людини. Не думаю, що треба нав'язуватись, важливо вчитися відпускати такі ситуації та рухатись вперед, і водночас зберігати віру в те, що "твоя" людина чекає на тебе у майбутньому.

Якщо ти без пари, цей день може стати чудовою нагодою для того, щоб висловити свої почуття або просто поділитися добротою. Не обов'язково мати романтичні стосунки, щоб відчувати кохання. Любов може бути різноманітною. Я вірю і знаю, що для кожного існує та сама половинка, з якою можна розділити своє життя. Після розлучення всі неодмінно знаходять свою людину. Це може зайняти час, але важливо залишатися відкритим та справжнім, щоб "магніт" спрацював.

Кохання — це необхідна кожному енергія, яка спонукає на важливі рухи. Воно є однією з фундаментальних складових щастя, але це почуття не обов'язково має бути романтичним. Любов може приходити в різних формах: дружба, стосунки з сім'єю, пристрасть до роботи або хобі.

ENLEO, співак, 21 років, неодружений 

14 лютого для мене не є сакральним святом. Але подарунок, який ти зробиш в цей день, буде класною нагодою нагадати людині, що ти її кохаєш. Я буду вітати свою дівчину і дуже очікую вітання від моєї фан-бази (посміхається). 

Що робити, якщо кохання нема? Приділити увагу собі й весь день слухай на репіті мій трек "Незакохана". (Сміється.) Колись на твоєму шляху обов'язково з'явиться людина, і ти зрозумієш, що це саме вона.

У мене не один раз траплялося невзаємне кохання. Я намагався якось зібрати себе докупи й усвідомити, що через це напишу багато різних пісень, різних текстів. Для творця біль — це паливо для творчості.

І хоча для більшості кохання — це невіддільна частина щастя, є люди, для яких воно не має значення, вони знаходять своє щастя в інших речах, і це також нормально.

DEMCHUK, співак, 24 роки, неодружений 

День закоханих — це чудове свято! Хоч воно й не відіграє для мене особливого значення, але мені щиро  подобається романтичний вайб цього дня. Не можу сказати, що зараз закоханий, тому нічого особливого не планую.

Як святкувати незакоханим? Насолоджуватися життям! Якщо ти ніколи не ходив в кінотеатр наодинці, то зроби це, бо в цьому є свій шарм. Поснідай або повечеряй в гарному ресторані наодинці із собою, або ж купи банку шоколадної пасти та влаштуй собі день улюбленого аніме. Я все це практикував, тож обіцяю, що ви не пошкодуєте. (Посміхається.) 

Мабуть, мені пощастило, бо я ніколи не проживав невзаємне кохання. Чи треба по чомусь постукати, щоб не наврочити? (Сміється.)  

Я вірю, що кожна людина може знайти своє комфортне і затишне місце у цьому світі, улюблену роботу, хобі. Є люди, яким комфортно наодинці, є ті, які потребують тепла від свого партнера. 

Знаєте, кохання — це занадто розмитий термін. Адже це і про повагу, про турботу, про щире захоплення партнером. Думаю з коханням життя може бути трішки яскравішим. 

Alena Omargalieva, співачка, 38 років, заміжня

Для всіх закоханих кожен день — це свято. Але ідея такого дня, коли можна й треба святкувати кохання, дуже класна. Зараз, у час повномасштабної війни, таке свято може бути як дуже радісним, так і досить болючим. Хтось втратив кохану людину, хтось у розлуці вже довгий час. Тому, який би день це не був, завжди хочеться бажати лише перемоги, щоб усі рідні люди якнайшвидше зустрілись й були поруч.

Я чекаю на привітання від своїх любих підписників у соцмережах (сміється). Для мене й мого чоловіка Тамерлана 14 лютого — день нашого першого побачення. Колись з цього свята почалось наше кохання. Тож, звичайно, ми шануємо цей день і робимо одне для одного невеликі подарунки. 

Було в мене й невзаємне кохання, у підлітковому віці всі переживали такі моменти. Мені дуже подобався один хлопець, а йому — інша дівчина. За іронією долі, коли він нарешті звернув на мене увагу, я зацікавилася іншим (сміється). 

Що порадити незакоханим робити в цей день? По-перше, не переживати, що ти без пари. Зроби це свято  днем любові до себе! Запишися на масаж, подивись позитивний фільм, з'їж солоденького... Просто напиши рідним та близьким, що ти їх любиш та цінуєш. Це допоможе вам відчути тепло та піклування. 

Близькість, відданість, щирість — з роками цього потребуєш усе більше і більше. Я вірю у кохання й у те, що воно дійсно приносить щастя. 

Фото: пресслужба артистів 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації