Організації у Києві, що піклуються про тварин

Поділитися

Організації у Києві, що піклуються про тварин

Організації у Києві, що піклуються про тварин Фото: архів притулку "Сіріус"

На превеликий жаль, багато тварин також втратили домівки через війну та хочуть зустріти своїх нових господарів.

Ми підготували список притулків, яким можна допомогти або ж знайти там для себе вірного  пухнастого друга.

UAnimals

 

 

Організацію із захисту й порятунку тварин створив громадський активіст Олександр Тодорчук у 2016 році. З початку повномасштабної війни вона допомагає тваринам, що перебувають в зоні бойових дій, – проводить евакуацію, закуповує корми та ліки для притулків. Також відбудовує заклади для тварин та безплатно стерилізує безпритульних тварин.

Притулок “Сіріус”

 

 

Один з найбільших притулків було створено у 2000 році. З початку діяльності притулку його підтримують благодійники та люди, небайдужі до життя тварин. У притулку проживає 3000+ собак та котів, які проходять стерилізацію.

Охочі можуть допомогти закладу кормом для тварин, ветеринарними препаратами, матеріалами для будівництва та ремонту старих вольєрів, або ж оплатою боргів притулку.

Гостомельський притулок для тварин

 

 

Притулок створено у 2000 році на місці занедбаного корівника. Нині він розміщує 700+ тварин. Притулок функціонує як юридично самостійна організація, але до 2021 року існував при Київському товаристві захисту тварин. 

Happy Paw

 

 

Компанія була заснована у 2012 році, а згодом благодійна організація взяла під своє крило перший притулок. Благодійний шлях Happy Paw почався з опіки над притулками, а згодом переріс у великі проєкти та ініціативи. Працювати у Фонді для команди – це стиль життя, світогляд, звичка, мрія та сенс, а не просто робота. 

Притулок SOS

 

 

Перший в Україні притулок для тварин, який заснувала бельгійська принцеса Елізабет де Крой 29 вересня 1997 року. За понад 20 років діяльності притулок у Пирогово став справжнім домом для чотирилапих, яких часто знаходять хворими чи покаліченими.


 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації