День Києва: добірка речей із символікою столиці України

День Києва: добірка речей із символікою столиці України Фото: www.musthave.ua

Шукаєш речі, які розкажуть про твою любов до Києва? Ми зібрали добірку локальних брендів, які випустили тематичні колекції, натхненні столицею України.

MustHave 

До дня Києва український бренд MustHave випустив новий тематичний дроп — освідчення в коханні "Побачення з Києвом". Кожна річ колекції відображає унікальний колорит Києва та його культурну спадщину. Тут і футболки, і шопери, і кепки із зображенням вічних київських символів: фунікулера, морозива "Каштан", цвіту каштана та легендарного торта. На бейсболках зазначена дата заснування міста, як свідчення його стійкості в часі чи навіть вічності.  

0 / 0

Ціни: футболка — 999 грн, бейсболка — 799 грн, шопер — 399 грн.

Cultoni  

Локальний бренд, чия історія почалася з футболки KYIV у 2022 році, цьогоріч теж присвятив місту нову колекцію. Її головним мотивом стали каштани. Виконаний у рожево-зелених тонах, цей принт прикрасив костюми, футболки оверсайз, сорочки, а також шкарпетки — стильна база, яка стане окрасою твоїх літніх образів. 

0 / 0

Ціни: костюм  — 5 700 грн, футболка — 1 800 грн, шкарпетки — 400 грн.

Vika Adamska х Юлія Пекер-Моховікова 

Мисткиня Юлія Пекер-Моховікова, яка свої роботи грайливо називає казковим неоекспресіонізмом, об'єдналася з брендом Vika Adamska, аби перенести свою картину з солодким символом столиці — київським тортом — на стильну футболку. Команда ділиться ідеальним fashion рецептом: носити футболку можна зі штанами вільного крою чи літнім денімом. 

0 / 0

Ціни: футболка — 1 508 грн.

Jul 

Натхненні серцем столиці: від Хрещатика до тихих вуличок Подолу, дизайнери бренду Jul створили тематичний дроп під назвою KYIV LOVER. До нього увійшли футболки та місткі бавовняні шопери —  ідеальні речі, щоб зізнаватися у коханні Києву щодня.

0 / 0

Ціни: футболка — 959 грн, шопер — 1 799 грн.

 Cabanchi 

Цьогоріч в обмеженій кількості бренд Cabanchi теж випускає свою оду любові до Києва у вигляді базової білої футболки з рожевим принтом Kyiv. Вона стане твоєю ідеальною супутницею 26 травня — у день, коли столиця цьогоріч відзначатиме своє свято. 

0 / 0

Ціни: футболка — 950 грн. 

FREEki х Ірина Тітенко 

Ідея колаборації прийшла до столичної фотографки Ірини Тітенко випадково. Вона знімала друга на плівку під каштаном на автостанції "Поділ". Зробила портрети, але крім них, зафільмувала ще й тінь каштана на білій футболці. Ці обриси й стали прототипом "каштанового" дропу футболок, яку вона створила спільно з Freeki. Кожен принт — ручна робота, тому відтінок, деталі малюнка, насиченість фарби відрізняються на всіх футболках, що робить кожен виріб неповторним. 

0 / 0

Ціни: футболка — 1 600 грн.

Support by Poustovit  

А от дизайнерка Лілія Пустовіт створила дроп, який присвятила мостам Києва. Першим в цій колекції став Русанівський метроміст. Дизайн графічного зображення на чорних та білих футболках створила Марія Прокопенко, яка вирішила поєднати мости із малюнками тесту Роршаха, аби підкреслити, наскільки для кожної людини колективне і повсякденне є особистим водночас. Також завдяки симетрії плям Роршаха виникають сенси — єднання лівого і правого берегів Києва, які "віддзеркалюють один одного". 

0 / 0

Ціни: сорочка  — 2 700 грн, футболка — 1 600 грн. 

Читай також: На автобусі-кабріолеті: CHER'17 запрошує на безплатні екскурсії до Дня Києва  

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації