Де поганяти на скейті у Києві?

Поділитися

Де поганяти на скейті у Києві?

Де поганяти на скейті у Києві? Фото: Getty Images

Прихід весни — золота пора для столичних скейтерів, адже можна взяти дошку і гайнути кататися на скейті. Мабуть, найбільш культове місце, що збирає столичних любителів екстриму, — Поштова площа. Трюки там часто виконують просто на сходах, спусках, поручнях чи пандусах. Ми дібрали найпопулярніші локації у Києві, де можна поганяти на скейті. Тож запам'ятовуй і гайда відпочивати. 

​    Парк партизанської слави

Фото: Дарницька РДА 

Розпочнемо з Парку партизанської слави, де у березні облаштували безплатний скейт-майданчик. Тут ти можеш займатися популярними серед молоді видами спорту — скейтбордом, стрітбордом, самокатами, щоб кататися і вдосконалювати трюки.

                      BORN

Фото: фейсбук BORN 

Критий майданчик для покатеньок на скейті площею 50 кв. м розташований поблизу метро "Догорожичі". У весняно-літній період скейт-парк можна орендувати на годину за 600 грн. Тут з легкістю можуть кататися водночас 10-15 людей. Це місце ідеально підійде для новачків, щоб відточувати свої навички або ж замовити групові чи індивідуальні уроки.

             Парк "Лебединий"

Фото: Офіційний портал Києва

Скейт-парк з бетонним покриттям облаштований поблизу метро "Харківська". Він складається з бетонної чаші площею 270 кв. м, що поділена на три зони з різною висотою — 1,2, 1,4 та 1,6 метра. Тут у скейт-зоні є всі базові елементи для відточення різноманітних трюків для новачків і для профі.

 Скейт-парк на             "Лівобережній"

Фото: Олександр Сенько

Ще у 2017 році на Микільсько-Слобідській, 7 облаштували невеликий скейт-парк. Він підійде скоріше для новачків, а досвідчених любителів дошки може привабити рампою. Вона тут дворівнева: її перший рівень — 200 см, а другий — 1600 см.

         Урбан-парк на ВДНГ

Фото: ВДНГ 

На території урбан-парку розташовані бетонний скейт-парк площею 2500 кв. м. Він призначений для екстремальних вуличних культур: скейтбордингу, трюкового самоката, BMX, ролерблейдингу. При створенні скейт-парку використовувалися монолітні бетонні фігури різної складності та конфігурацій. Локація чудово підійде як професіоналам, так і тим, хто тільки-но мріє опанувати скейт.

       Скейт-парк на Троєщині

Поблизу школи № 259 на Троєщині облаштована скейт-зона. Тут є дві розгінні гірки, центральний фанбокс з грайндбоксом та окрема фігура з власним покриттям для їзди — мінірампа. Але локація більше підійде новачкам. З переваг — найдовший в Україні памп-трек.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації