Цифровий Щит для Києва: акселератор "Стійке місто" представляє номінацію "Кібербезпека міської інфраструктури"

Цифровий Щит для Києва: акселератор "Стійке місто" представляє номінацію "Кібербезпека міської інфраструктури" Фото: unsplash

Акселератор "Стійке місто" за підтримки проєкту USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України" оголосив про відкриття номінації "Кібербезпека міської інфраструктури" в межах конкурсу інноваційних проєктів. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Фото: unsplash
Фото: unsplash

Номінацію додали з огляду на значну кількість проєктів, поданих у сфері кібербезпеки. Завдяки номінації місто планує — підтримати проєкти й рішення, що допоможуть захистити столичну інфраструктуру від кібератак. 

Також у КМДА повідомили, що конкурс інноваційних проєктів "Смарт-системи енергомоніторингу та програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту" відбудеться в межах програми акселератора "Стійке місто". Ця програма є частиною співпраці з Bloomberg Philanthropies.

Фіналісти конкурсу зможуть:

  • подати заявку на грантову програму від проєкту USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України" й отримати фінансування на розроблення інноваційних рішень, продуктів або сервісів у цій галузі;
  • долучитися до захисту критичної інфраструктури та посилити позиції у кіберпросторі; 
  • стати частиною спільноти фахівців та однодумців для обміну досвідом, співпраці та спільного розвитку інноваційних рішень.

Оцінюватимуть технологічні стартапи у програмі "Стійке місто" члени міжнародного журі: віцепрезидент та директор напрямку глобальних ринків Cities & Places компанії Jacobs Стів Зоегалл, генеральний директор Nordic Edge AS Тер'є Ейде, гендиректор Digital Path Калум Кемерон та співзасновник і генеральний директор STARTUP MASTERY Ігор Пеєр.

Конкурс відбудеться 26–27 червня 2024 року у змішаному форматі — офлайн та онлайн. 

Реєстрація обов'язкова і доступна до 18 червня через онлайн-форму.

У пресслужбі КМДА розповіли, що зареєструватись можуть учасники від 16 до 75 років. Перевага у конкурсі надається проєктам із готовністю від TRL 4 і вище та можливістю застосування на практиці. Презентацію проєктів необхідно надати у форматі PDF.

Нагадаємо, що BIM-технології та 3D-принтери допоможуть у відбудові Києва.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації