На Київщині відкрили перший в Україні інтерактивний простір "Час на себе"
![На Київщині відкрили перший в Україні інтерактивний простір "Час на себе"](/media/photo_2024-04-19_19-01-22.jpg)
У Фастові на Київщині запрацював перший в Україні інтерактивний простір "Час на себе" та простір психосоціальної підтримки "Дбаю про себе". Про це повідомляє пресслужба КОВА.
Завдання обох просторів — навчити людей піклуватися про свій фізичний та психічний стан.
Простір "Час на себе" облаштували у парку "Європейський". Він складається з трьох зон:
- Інтерактивний "годинник дій" з ідеями щоденних звичок, які допоможуть кожному бути здоровими.
- Зона фізичної активності з тренажером, спортивною лавкою та інструкцією для виконання фізичних вправ.
- Зона психічного здоров'я з "ментальною лавкою" та QR-кодом, відсканувавши який можна послухати й виконати вправи для розслаблення та заспокоєння.
Другий простір "Дбаю про себе", що присвячений психосоціальній підтримці, розташований у Фастівському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Його мета — розширити доступність послуг з психічного здоров'я для місцевих жителів.
У просторі проводитимуть індивідуальні консультації психолога, групові заняття для опанування навичок самодопомоги та подолання стресу, а також надаватимуть спеціалізовану психотерапевтичну допомогу.
![Під Києвом відкрили перший в Україні інтерактивний простір Час на себе](/media/ckeditor_uploads/2024/04/21/photo_2024-04-19_19-01-27-2.jpg)
Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що парк-пам'ятка "Межигір'я" готується до першого туристичного сезону під управлінням держави. Його відкриття заплановане на травень цього року.