У Києві представили браслети-обереги з вугіллям, видобутим у шахтах Донбасу

У Києві представили браслети-обереги з вугіллям, видобутим у шахтах Донбасу Фото: пресслужба ТРЦ Gulliver

17 серпня в київському ТРЦ Gulliver презентували благодійний проєкт "Оберіг України". На презентації представили браслети-обереги з Донбасу.  

Український оберіг із серця Донбасу — символ нескореності вільних людей, тяжкої праці та мужності українського народу. Кожен браслет містить до 5 г вугілля, видобутого гірниками на глибині понад 1000 м на вугільних шахтах Донецької області. 

У Києві продають браслети-обереги із серця Донбасу
Фото: пресслужба ТРЦ Gulliver

Всі кошти від продажу оберегів підуть на придбання будинків у Київській області для переселенців із Донецької та Луганської областей. 

Ідейним лідером та амбасадором ініціативи став олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв. 

Це для мене дуже важливий проєкт, оскільки він пов'язаний з моїм рідним домом. Я народився та виріс у Донецьку. Вугілля — це символ Донбасу, символ незламності, а зараз саме час підтримувати цю силу та всіх українців, адже ми об'єднуємося з кожним днем. І що надважливо, що цей проєкт об'єднав людей майже з кожного куточка нашої країни, оскільки вугілля нам передавали захисники на сході, шліфували вугілля на заході, а виробляли ми у столиці. Тому в ньому вже закладена сила нашої мужньої держави, — коментує Олег Верняєв. 

У Києві продають браслети-обереги із серця Донбасу
Фото: пресслужба ТРЦ Gulliver

Долучилися та підтримали проєкт українські зірки: YARMAK, TAYANNA, Міша Крупін, Геннадій Попенко, Анна Трінчер, Нікіта Добринін, Єгор Гордєєв, Уляна Ройс, Валерій Величко, Міла Єрємєєва, Ірина Адоніна, Enleo, Люся Кава, Ольга Сумська, Антон Скуратов, Юрій Ткач, Соня Морозюк, Христина Шишпор, Positiff та Lida Lee.

У Києві продають браслети-обереги із серця Донбасу
Фото: пресслужба ТРЦ Gulliver

Придбати браслет можна за QR-кодом на фото учасників фотовиставки, які розташовані на другому поверсі ТРЦ Gulliver, а також на офіційному сайті та у магазині UAmade на третьому поверсі торговельного центру.

У Києві продають браслети-обереги із серця Донбасу
Фото: пресслужба ТРЦ Gulliver

Наразі наклад браслетів — 2000 екземплярів. Вартість одного браслета — 799 грн.

Раніше "ТиКиїв" писав, що столичні активісти створили імпровізовану виставку, присвячену знищеним під час війни пам'яткам культури. Детальніше про неї читай за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації