6 коворкінгів Києва, про які треба знати

Поділитися

6 коворкінгів Києва, про які треба знати

6 коворкінгів Києва, про які треба знати Коворкінги

З початком пандемії коронавірусу багато компаній закрилися або перейшли на онлайн-роботу. Навіть в часи війни компанії шукають дешеві та зручні за розташуванням альтернативи офісів, де можна працювати як компанією, так і індивідуально. Це те, що може дозволити собі звичайна людина.

Однак не кожен знає, що переїхати в коворкінг може стати кращим рішенням в житті. За цим є багато плюшок та ключів до продуктивності й творчих досягнень.

Coworking Platforma 

 

Coworking Platforma 

 

Локації Platforma – це простір для творчості та натхнення, які розраховані для бізнес-завдань. Місце, де кожен знайде для себе зручний куточок як в лаунж-зоні, так і в опен спейсі. Коворкінг Platforma Leonardo в центрі міста укомплектований всіма зручностями для зустрічі з партнером, презентації та пошуку однодумців. Друга локація Platforma Art-Zavod – на лівому березі. 

Де? Вул. Б. Хмельницького, 17/52, від $180;
вул. Біломорська, 1а

Скільки? від 85$

Anthill Space

Anthill Space

 

Простір для фрилансерів, підприємців, малого та середнього бізнесу і фахівців в області інформаційних технологій. Він складається з 5 перемовних кімнат, 26 офісів, лаунж-зони з кав’ярнею, тихого open space на 23 місця. Є кава-пойнт і навіть сліпінг-капсули.

Де? Вул. Миколи Василенка, 7

Скільки? Від 4 000 грн

Kooperativ

Kooperativ

 

Простір для навчання, творіння, праці, розваг та натхнення. Саме тут проходить велика кількість івентів: форуми в амфітеатрі, вечірки на терасі, стратегічні сесії у кімнаті дизайн-мислення та кіно на даху. Коворкінг займає 3, 4, 5 поверхи та руфтоп. А ще кожна з локацій дуже стильна наче в Pinterest.

Де? Вул. Січових Стрільців, 23а

Скільки? Від $200

Creative State of Arsenal 

Creative State of Arsenal 

 

Триповерхова будівля розрахована на 700 резидентів, тому має безліч переговорних кімнат, скайп-румів, кімнати відпочинку, барну стійку та івент-хол, що трансформується. Дизайн у стилі кінематографічного ар-нуво. Це робоче місце преміумкласу з повним спектром оперативних послуг.

Де? Вул. Князів Острозьких, 8

Скільки? Від $270

TCEH Podol

TCEH Podol

 

Офіс спейс забезпечить комфортну роботу в центрі Києва, де є максимум для продуктивності та ефективності. Крім основних функцій простору ще зони для відпочинку та спортивні куточки. В такому місці хочеться працювати кожного дня.

Де? Вул. Кирилівська, 15а/1;
вул. М. Пимоненка, 13

Скільки? Від 3 500 грн

iHUB

 

iHUB

 

Поєднання сучасного коворкінгу та історичної архітектури у самому центрі міста. Місце, де постійно проходять майстер-класи, воркшопи, хакатони, зустрічі з інвеститорами, пітчинги та ще багато іншого. Це справжня родина, де можна стати частиною стартапу або знайти собі партнерів та запустити новий проєкт.

Де? Вул. Хрещатик, 10

Скільки? від 1 000 грн


 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації