Трощи, ламай: кімнати для зняття стресу у Києві

Трощи, ламай: кімнати для зняття стресу у Києві Фото: Роз*башка

88% українців відчувають високий або дуже високий рівень стресу під час війни (за даними дослідницької компанії Gradus Research). Цей стан можна покращити в оригінальний спосіб — в Києві є спеціальні антистрес-кімнати, де відвідувачам дозволено бити посуд, волати, трощити комп'ютери й навіть відбити гіпсову довбешку путіна. "ТиКиїв" розповідає, де можна вивільнити негативні емоції та зняти напругу. 

Destroy Space

Простір для зняття стресу за адресою: вул. Велика Васильківська, 81к, що неподалік костелу св. Миколая. Тут облаштовані спеціальні кімнати, де можна розтрощити ноутбук, розбити голову Путлєра чи зайнятися арттерапією. 

Серед пропозицій: 

 • кімната люті (Rage room, Кімната гніву) — це місце, де можна трощити усе навколо: від комп'ютера до електрочайника наодинці або у компанії друзів. 
 • скляний тир: за пів години ти встигнеш розбити кілька склянок, тарілок та пляшок об стіну. З собою можна взяти компанію до п’яти осіб.  
 • розбити голову муляжу путіна або розфарбовувати гіпсові фігурки — не таке вже й нудне заняття, коли треба перенаправити енергію з негатива в позитив. Коштує така корисна розвага 1400 грн. Розмальовану фігурку забирай додому, милуйся та приходь ще. Якщо ж не сподобалася, ніхто не заважатиме тобі розтрощити її битою.  

Відвідувачам видають комплект захисту. В скляному тирі є захисні маски, навушники, фартухи та рукавиці. А ще — обмежувальна стійка та захисний екран, за яким можна сховатися.

Відвідати локацію можуть особи старші 18 років. Тим, хто не досяг повноліття, вхід дозволено у супроводі батьків. 

 • ДЕ?  Вул. Велика Васильківська, 81к
 • КОЛИ? З 12:00 до 20:00 
 • СКІЛЬКИ? від 1200 грн

Кімната гніву "Раж"

Це безпечне місце для звільнення від негативних емоцій. У неоновому просторі пропонують "помістити" свій гнів, розчарування або роздратування у предмет і за пів години зруйнувати його. 

Розбити можна не тільки посуд, пляшки чи телевізор, але й мікрохвильовку, побутову техніку чи навіть автівку. 

Також сюди можна принести свій старий мотлох: телевізор, неробочі ноутбуки, дрібну електроніку чи подарунки колишнього коханого. За це навіть обіцяють нагороду. Відвідувачі отримують спеціальний одяг та взуття, яке захищає від уламків предметів, а також захисний шолом та екран для обличчя. 

 • ДЕ? Вул. Кирилівська 24а
 • КОЛИ? З 11:00 до 20:00 
 • СКІЛЬКИ? Від 1500 грн

Чому негативні емоції варто вивільняти?

"Будь-яка емоція — реакція нашого мозку на те, що відбувається. Будь-яка емоція важлива. Безпечніше, здоровіше та коректніше — якщо емоція проявлена. Те, що приховане, те, що пригнічене — "йде в тінь" і може потім стати симптомом хвороби, — пояснює психологиня Світлана Ройз. 

Кімната-антистрес "Роз*башка"

Антистрес-простір "Роз*башка" у рожевому стилі з вінтажним килимом на підлозі. Судячи з назви та концепції, розраховані на молоду та естетську аудиторію. Тут можна рознести одразу усю кімнату — меблі, техніку, дзеркала. Відвідувачам дозволяють кричати, лаятися та виливати будь-який негатив. А для тих, кому хочеться отримати максимум гострих відчуттів, доступний тариф: “Мега роз*об", де можна розтрощити плазму, факс, стіл, аудіосистему чи стаціонарний телефон. Вартість такого екзотичного задоволення 4500 грн. Руйнівникам видають кувалди й битки, а для захисту — окуляри й каски. Для запису пиши в дірект.  
 

"Шандарашка"

В антистресовому центрі "Шандарашка" на Подолі можна не тільки розбити посуд, а й влаштувати корпоратив. У приміщенні для биття посуду (банок, тарілок, склянок) на посуді пропонують написати слово, яке завдає болю, і потім розбити предмет об стіну. Серед кого??? них: "Романтичний" та "Пішло все на…". Ціна стартує  від 700 грн. 

Тут також можна покричати в Shout room. 30 хвилин крику коштуватиме 75 гривень в будні й 130 — у вихідні. Додатковий бонус — боксерську грушу можна гамселити безплатно. 

 • ДЕ? Вул. Верхній Вал 42в
 • КОЛИ? З 11:00 до 21:30, понеділок — вихідний 
 • СКІЛЬКИ? Від 75 грн 
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже чотири роки, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації